Skocz do zawartości

Zdjęcie

KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share blazek

blazek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 12 luty 2013 - 21:26

KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300 Witam
Jak myślicie który wybrać, może ktoś z was użytkuje jeden albo drugi ? mile widziane opinie o obu.
Będę go wykorzystywał do sprzątania po małych remontach które wykonuje usługowo
parametry i cena podobna,karcher troszkę droższy ale jak się zdecyduje na niego to mam zniżkę 100zł za to parkside ma gwarancję 3 lata, sam już nie wiem doradźcie coś

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300 Dzisiaj, 18:11
  •  

#2 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 12 luty 2013 - 21:32

KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300 tylko karcher! ma funkcje odsysania cieczy a parkside widze ze leci na papierowych workach
Piszę po polsku!

#3 Share blazek

blazek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 12 luty 2013 - 21:41

KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300 parkside również można odsysać ciecz i tym podobne błoto tak jak karcherem ale w moim przypadku to głównie gipsy i tym podobny syf dostanie papu

#4 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 12 luty 2013 - 21:51

KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300 parkside nie widzialem w akcji, karchera ale inny jakis model ma kolega, naprawia auta terenowe. bardzo zadowolony jest
Piszę po polsku!

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2013 - 23:14

KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300 Ja mam WD 3.200, cena bardzo okazyjna 198zł. Worki papierowe dużej pojemności, 5 szt. koszt ok 35zł, ale można kupić z tkaniny wielokrotnego użytku. Wady, wywrotny, grubsze elementy zapychają się w wężu, mało końcówek, plastikowy :ph34r: . Zalety: cena, pojemność worka, waga (lekki), możliwość wydmuchu powietrza. Miałem jeszcze kiedyś okazję, używać Makitę za ok 700zł z wypożyczalni, ale dostałym ją bez worka i pył osadzał się na filtrze i ciągle musiałem go oczyszczać. Wielkiej różnicy między nimi nie było, prócz ceny i gniazda elektrycznego z możliwością podłączenia urządzenia. Mi Karcher do domu i małych remontów wystarcza, ale z góry ostrzegam nie oszukuj się, nie jest to demon porywający kurz. :D Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share blazek

blazek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 13 luty 2013 - 14:26

KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300 wiesz puki co wystarczy mi taki mniejszy odkurzacz a jak działalność się rozwinie to zainwestuje w większy i bardziej konkretny
skoro mówisz że do drobnych remontów wystarcza to powinno być ok tylko zastanawia mnie ile on wytrzyma jak bede wciągał nim resztki pyłu po gładziach

#7 Share oni_juz_wiedza

oni_juz_wiedza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 luty 2013 - 09:39

KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300 Jeśli nie przeszkadza Tobie głośność to myślę, że wytrzyma z Tobą długo. Wiadomo żeby korzystać z worków bo szybko się zapycha filtr, a potem ciężko go wyczyścić. . Do zalet trzeba zaliczyć sporą moc ssącą (bez problemu poradzi sobie z pyłem po gładzi) i w sumie spasowanie plastików (nie wydaje trzeszczących dźwięków) i w sumie przetestowałem jego wytrzymałość (przez przypadek) przy mocnym uderzeniu odkurzacza obudowana okazała się bardzo solidna :))) i nic się nie stało. :)

Edytowany przez oni_juz_wiedza, 14 luty 2013 - 09:40.

#8 Share fikun1

fikun1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 luty 2013 - 00:42

KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300 Ja mam właśnie takiego karchera I szczerze mogę go polecić. U mnie przetrwał remont całego mieszkania na usłudze (ściany skrobane z gotelu, więc było tego kilka wiader), remont własnego poddasza, więc gips, cement, trociny i wszystko co można znaleźć w na podłodze w czasie remontu oraz w garażu. to wszystko bez worka, więc trzeba dość często czyścić. Raz jak kobietki robiły porządki w domu to narzekały, że przestał ciągnąć i wydawało mi się, że wyzionął ducha, ale po otwarciu okazało sie, że jest tyle kłaków, że nie widać filtra :) po czyszczeniu wszystko wróciło do normy. Minus jest taki, że jest cały plastikowy, więc dość podatny na uszkodzenia, u mnie ułamał się kawałek uchwytu na kabel ale spadł ze schodów, wieć chyba miał prawo. poza tym bardzo lekki, toczy sie tak lekko, że wcale go nie czuć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 26 luty 2013 - 09:26

KARCHER WD3.200 czy PARKSIDE PNTS 1300 Próbował ktoś z was takim odkurzaczem prać tapicerkę w aucie? Jaki efekt?

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych