katopo

PROW 2007-13 Korzystanie z usług doradczych przez rolników i posiadaczy lasów

Polecane posty

katopo    43

Witam,

chciał bym się dowiedzieć czegoś na temat tego programu od osób które z niego korzystały.

Bo przeglądając stronę ARIMR wyszło mi że cały czas jest prowadzony nabór na ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witekarol    2

chodzi w tym o to, że przyjeżdza ktoś, najczęściej osoby z odr i sprawdza Twoje gospodarstwo pod kątem zgodności z wymogami unijnymi. najlepiej jechać i o szczegóły dopytać się w regionalnym oddziale odr bo to różnie wygląda zważając na warianty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
    • Przez MatKat8887
      Witam. Chciałam zapytać osoby które sa już po kontroli z agencji jak wyglada procedura na miejscu w trakcje przeprowadzania kontroli budynku dla loch na produkcje prosiat. Ile się czeka na kontrol od złożenia wniosku o płatność a ile na płatność? Czego się można spodziewać po takiej kontroli. Proszę o odpowiedz osoby doświadczone
    • Przez Piszczu
      Witam koledzy. Jak to jest z tymi dotacjami,jak to wygląda szczegółowo,krok po kroku. Załóżmy,ze chcemy postawić nową obore.Z jakich dotacji wtedy można skorzystać? Jak z tym działac,słyszałem,że potrzebny biznesplan itp.Gdy sie uda to trzeba zaciągnąć kredyt i unia później przelewa jakieś pieniazki? Są osoby które sie tym zajmują i pomagają rolnikom? Czy można łączyć różne "wpsomogi" typu młody rolnik,prow.Czy warto wgl brnąć w dotacje? Milo by było gdby ktoś opisał jak to wygląda krok po kroku :) P.s za komentarze typy "nowy w Internecie" dziękuję :) po prostu jestem ciekawy zdania ludzi którzy mieli z tym styczność.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj