Skocz do zawartości

Zdjęcie

miłośników maszyn i proszę o pomocCoś około 110KM

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share crative

crative

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 12 luty 2013 - 19:43

miłośników maszyn i proszę o pomocCoś około 110KM Witam miłośników maszyn i proszę o pomoc. Jak się dowiedziałem to już niedługo rusza seria dotacji na zakup maszyn rolniczych "50%-50%". Posiadam już ciągnik zetor proxima 8441(82KM). Jestem z niego zadowolony. Myślałem nad drugim ciągnikiem podobnej mocy ale chcę też zakupić pług obracalny 4-skibowy a do nich potrzeba sporej mocy. Zastanawiam się nad ciągnikiem o mocy ok. 110KM. Może bym wziął Zetora może New Hollanda ale kusi mnie nasz Ursus. Mogli byście powiedzieć coś o tym Ursusie i New Holland'zie i zaproponować jakieś modele. Ile kosztują. Zetor forrtera 115 kosztuje 184 000 brutto, ile utarguje? Może ktoś ma takie maszynki i się podzieli informacjami o nich.
Proszę o odpowiedź.

Edytowany przez crative, 12 luty 2013 - 19:48.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
miłośników maszyn i proszę o pomocCoś około 110KM Dzisiaj, 13:17
  •  

#2 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 12 luty 2013 - 19:55

miłośników maszyn i proszę o pomocCoś około 110KM Z ursusem poczekaj do targow w Kielcach.Tam mają zaprezentować nowe modele i tego 11024 z nową skrzynią 36/36 z rewersem i klimą :) i cena tez nie będzie wygórowana :)
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#3 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 12 luty 2013 - 20:18

miłośników maszyn i proszę o pomocCoś około 110KM No, nowy ursus z nową skrzynią wydawałby się bardzo ciekawą ofertą... Pomyśl może jeszcze o farmtracu 7110 DT lub może farmerze F5 ;) Bardzo dobrym, polskim ciągnikiem jest crystal orion, wiem bo jest u nas w okolicy i odwala kawał dobrej roboty, tylko cena jest dość wysoka...

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Rolnik82

Rolnik82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 12 luty 2013 - 20:57

miłośników maszyn i proszę o pomocCoś około 110KM ale te nasze nowe ursusy maja ponoc slabe silniki na okresie docierania .

#5 Share crative

crative

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 13 luty 2013 - 19:03

miłośników maszyn i proszę o pomocCoś około 110KM Dlatego mnie ten ciągnik zainteresował(URSUS 11024). Posiada go ktoś???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 14 luty 2013 - 20:17

miłośników maszyn i proszę o pomocCoś około 110KM A bardzo śpieszy ci się żeby kupić ten ciągnik? Bo na wiosnę, kilka osób na AF będzie je miało ;) Mój wuja też planuje 11024 jak nowe skrzynie wejdą ;)

Bóg, Honor, Ojczyzna!