Zaloguj się, aby obserwować  
aster453

Co myślicie o takim rozwiązaniu na bele

Polecane posty

Jak za 10 tysi to nie jest źle tylko pytanie czy tego nie zdmuchnie większy powiew wiatru. Od biedy jakiegoś klamota też by pod tym przezimował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

fajne są te hale namiotowe moim zdaniem ale za taką cenę może rozejrzyj się za jakąś halą łukową. Konstrukcja podobna ale za to masz pokrycie blachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

dosyć fajne, mobilne a jak kiedyś na targach rozmawiałem to mówił ze nawet 5 lat gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

A ja bym nie polecał tego rozwiązania na tartaku w którym sobie dorabiam postawili dwa takie "namioty" i wytrzymały zaledwie trzy lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

te 10 tysi bardzo zachęca tylko gdyby było troche inne okrycie ..... a ta hala z tablicy wygląda na jeszcze słabszą ...... gdyby okrycie z blachy nitowane było to coś innego by było:)

Edytowano przez oaxis3333

Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurek    6

Super sprawa i jest kilka wersji - 8,00 x 4,00 x 21,00 ; 9,00 x 4,04 x 21,00 ; 12,00 x 5,00 x 21,00 (ser. x wys. x dł.)

Ale te 10tys jest za którą wersje...?

W największej wersji wchodzi ok 350 bel 1,5x1,2. Domyślam się ze dla kogoś kto robi tyle bel nie jest to zbyt wygórowana kwota ^^ .

Na dłużą metę wolał bym jednak zbudować wiatę z blachy i profili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

na tą hale nie trzeba pozwolenia a tylko zgłoszenie co nic nie kosztuje a przypomnę ze koszty uzyskania pozwolenia na budowę wahają się w granicy 5-7 tyś. i nie ma narazie tańszych konstrukcji i rozwiązać niż tego typu hale. I nie ma z tymi halami żadnego problemu nawet przy bardzo silnych wiatrach a wymiary hal jeśli chodzi o długość to sa dowolne w zależności od indywidualnych potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez micgal39533
      Witam
       
       
      Mam do sprzedania stare siano z 2012 roku. Około 70 balotów. Nadaje się na  pellet lub brykiet. Cena do uzg. 
    • Przez tedek2
      Witam jestem zainteresowany zakupem bel sianokiszonki tegorocznej po rozsądnej cenie z województw mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Proszę pisać najpierw na priv.
    • Przez abes22
      witam
      mam do sprzedania około 40 sztuk belek siana 150-ek , odbiór w powiecie sokołowskim woj.mazowieckie
      kontakt wyłącznie tel 513 620 090 lub 511 120 728
    • Przez patryk4427
      witam planuje kupić zwykłą stacjonarną owijarkę.miała by ona współpracować z c 330,ciekawi mnie czy po owinięciu balota da radę ona wyrzucić go na stawiacz bel czy trzeba zdjąc go chwytakiem? dodam ,że obecnie podnosi ona bez problemu opryskiwacz z 400 litrami wody
    • Przez mariuszwisniewski
      co zrobić  żeby bela niestawała w prasie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj