Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor czy MTZ ??

397 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 marzec 2010 - 21:27

Zetor czy MTZ ?? no ale pronar a mtz to jest duża różnica, @Lukaszjarm może akurat na wadliwego trafiłes, szczerze współczuje najgorsze jest jak coś nowego sie psuje.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor czy MTZ ?? Dzisiaj, 22:02
  •  

#262 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 21:31

Zetor czy MTZ ?? zetora sprzedalem sasiadowi i robi nim w polu ja wyjechalem pierwszy raz w pole i zostawilem plug w polu i pronar stoi na podworku a robie zetorem 7011 , capkiem i kolega mi pomaga zetorem 8011

#263 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 21:55

Zetor czy MTZ ?? Kolega ma Pronara 150km też miał na początku problemy wyzywał itp.. nawet mu się przód prawie rozkręcił na polu.Ale po paru miesiącach się uspokoiło i jest zadowolony.Ma go chyba z 4 lata.Więc chyba musisz się uzbroić w cierpliwość.

#264 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 22:01

Zetor czy MTZ ?? oby bylo tak jak mowisz ale taki wstyd na wiosce ze masakra .

#265 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 marzec 2010 - 12:34

Zetor czy MTZ ?? a wie ktoś jak z wyciszeniem w mtz 82 i zetor 8245? W którym jest ciszej?

#266 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 19:07

Zetor czy MTZ ?? @zenek330 w zetorze może być minimalnie ciszej bo w MTZ wyje skrzynia :)

#267 Share niudizajn

niudizajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 19:47

Zetor czy MTZ ?? @Hubert8245 a ja myślę , że w zetorze może być głośniej bo tłumik jest bliżej kabiny.

Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

#268 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 25 marzec 2010 - 20:38

Zetor czy MTZ ?? @Lukaszjarm to co z powodu padnietej pompy za 400zl i hamulcow, ktore najwyrazniej wymagaja regulacji (bo nie sadze zeby tarcze sie zderły) chcesz sprzedac pronara? hmm a ile taniej niz nowy bo w koncu jak taki lichy to i cena musi byc niższa...

#269 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 21:12

Zetor czy MTZ ?? tak tylko że tłumik można założyć wysoki i w kabinie będzie ładnie mruczeć tylko, standardowo w MTZ będzie głośniej przy ciężkich pracach i transporcie bo skrzynia daje głos jak trzeba, jednak w pracy z turem na małych obrotach przy prędkości w zakresie 5-15km/h będzie cicho w MTZ :)

#270 Share niudizajn

niudizajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 20:39

Zetor czy MTZ ?? A czy Ty kolego jeździłeś w ogóle MTZ-tem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 27 marzec 2010 - 21:10

Zetor czy MTZ ?? Jestem użytkownikiem obu tych marek .Choć Mtz posiadamy od 1989r a Zetora od miesiąca.Mtz jest to sprzęt nie do zdarcia zwłaszcza silnik.Hydraulike ma do du... .Mamy Mtz na sprzedaż ponieważ Farmer i Zetor w zupełności wystarczają na nasze gospodarstwo.Powiem tak chciałbym żeby Zetor wytrzymał tyle co Mtz. ;)

#272 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 21:13

Zetor czy MTZ ?? @niudizajn czy Ty jeździłeś zetorem? ;) jeździłem z kumplem pronarem 82sa (ta sama konstrukcja co mtz) i przy talerzowaniu czułem się tak jak bym stał przy krajzedze ;[ przy dużych prędkościach to nie wiadomo czy jedzie się czołgiem czy ciągnikiem :(

#273 Share niudizajn

niudizajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 08:36

Zetor czy MTZ ?? 1. Nie wypinaj języka bo to nie za ciekawie świadczy o Tobie.
2. Zetorami miałem okazję pojeździć trochę od 5011 po 12045
3. Wyciszenie Pronara a Belarusa to dwie różne historie.
4. Mam Belarusa z 2008r , jeździłem MTZ-tem z 1986r w "sportowej" kabinie i w wersji eksportowej 820 kolegi @miro100 i naprawdę wyciszenie nie sprawiało jakiś wielkich problemów. Przez telefon można spokojnie rozmawiać. Więc nie wypisuj durnot bo przyczepiłeś się akurat nie najsłabszego punktu.

#274 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 17:05

Zetor czy MTZ ?? Ja tam nie mam zamiaru się kłócić, żebym miał miernik hałasu w telefonie to bym zmierzył ile jest pod obciążeniem w kabinie.

Odnośnie punktu 1.- języka się nie wypina ;)

#275 Share mateo013

mateo013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i motoryzacja

Napisany 02 kwiecień 2010 - 19:58

Zetor czy MTZ ?? kolego wybieraj mtz to jest sprzet mocny i wytrzymaly wiem bo szm mam 3 i jestm bardzo zadowolony a z tego co wiem o zetorach to szajs.

#276 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 kwiecień 2010 - 20:02

Zetor czy MTZ ?? a jak porównujecie ciągniki u1234 i MTZ 82ts, nie chodzi mi o moc, tylko o jakość wykonania, który jest bardziej awaryjny, w którym jest ciszej i czy 4 biegi w 1234 to nie za mało?

#277 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 02 kwiecień 2010 - 20:16

Zetor czy MTZ ?? oddam pronara 1221A 4 miesieczny pracowal na 5 ha i ma 45 mth za 110 ty zl

#278 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 02 kwiecień 2010 - 20:24

Zetor czy MTZ ?? mateo013 to nie ta bajka ;p No więc zależy jakie modele porównując ale z której strony by nie patrzeć to Zetor wypadnie lepiej. Nie wypisujcie takich bredni że zetor to szajs, może byś to jakoś uzasadnił !! Kupując nowy ciągnik nawet nie zastanawiałem się nad tym MTZem... Od wielu kolegów słyszałem opinie że nowe już mają przecieki... kabina głośna, słaby komfort także tu nie ma co porównywać bo to nie ta klasa i nie ta cena.

#279 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 02 kwiecień 2010 - 21:09

Zetor czy MTZ ??  A i owszem widziałem Zetora szjsa i w dodatku cholernie ciezko czesci dostac. Znajomy ma Forrtere 10641 rocznik 2003, stan licznika nie przekroczył 3 tys mth. Ciągnik miał robiony rozrząd, pompy, silnik kilka razy, tylny most, skrzynia, podnosnik kilkanaście razy, jak narazie tylko przedni naped sie spisuje. Własciciel narzeka na wyciszenie. Mozecie mi nie wierzyc ale prawdopodobnie bedzie o tym zetorze artykuł w RPT wiec wtedy sie przekonacie jakie buble potrafi wypuscic Zetor. W dodatku za czesciami trzeba strasznie długo czekać (a ten ciągnik pracuje jako główny w tym gospodarstwie), pomijając to ze są cholernie drogie. Warto wspomiec że rozsypał się też WOM, a ciągnik chodził na wałku tylko w cyklopie. Widziałem ta skrzynie rozebraną, jeden z uzytkowników (mechanik tego Zetora) wstawi niebawem zdjęcia na AF.   
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 02 kwiecień 2010 - 21:26

Zetor czy MTZ ?? To mogłeś już napisać że sie wszystko psuje haha. Przecież nic nie jest ideale... i wszystko z czasem się psuje u mnie w okolicy jest ok 20 zetorów i jakoś nikt nie narzeka... skoro w zetorze jest głośno to jak nazwać poziom hałasu w MTZcie ?? skali zabraknie ;p

Dodaj odpowiedź