Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z WOM i podnośnikiem c-385

66 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Stefano1

Stefano1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisany 06 czerwiec 2013 - 07:46

Problem z WOM i podnośnikiem c-385 Thomas2135- drży, bo możesz mieć źle wyregulowany zawór odcinający pompy tłoczkowej ;) Też już o tym gdzieś na tym forum pisałem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z WOM i podnośnikiem c-385 Dzisiaj, 04:52
  •  

#62 Share mlodyrolnik1989

mlodyrolnik1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 20:01

Problem z WOM i podnośnikiem c-385 Hej. Mam problem może ktoś z was z tym się spotkał. Wymieniłem mikropomke i rozdzielacz i nawet do tyłu zajrzałem ale gdy się olej rozgrzeje to wałek pod obciąrzeniem nie chce się załączyć, a ciśnienie ma 12 atm. Zetor 8145

#63 Share devicer

devicer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 19:21

Problem z WOM i podnośnikiem c-385 witam mam problem z wom c-385 przy włączeniu hydrauliki wałek rusza a w prasie przy dobijaniu balota zaczyna stawać i cos drży tak jakby pod podłogą

Edytowany przez devicer, 02 sierpień 2013 - 19:28.

#64 Share piotrek912

piotrek912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Zainteresowania:Sport Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 02 sierpień 2013 - 19:31

Problem z WOM i podnośnikiem c-385 Ja mam to samo wymieniłem mikropomke i tarczki i nic a Ty zacznij od wymiany tarczek bo mniej roboty niż wymienić mikropomke bo trzeba do tego rozpołowic ciągnik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share Lovelo

Lovelo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 sierpień 2016 - 13:13

Problem z WOM i podnośnikiem c-385

Witam mam taki problem z WOM..

Gdy włączam WOM to wałek na pusto i przy maszynie się kręci ale tylko ze średnią prędkością - nie reaguje na wciskany gaz. ( cały czas się kręci z taką samą prędkością)
WOM się kręci, podnośnik tylny działa, wzmacniacz i przedni napęd działają bez zarzutu.
Ciągnik nie pracował dużo w polu, bo służył do ciągania lawety, więc jest w stanie idealnym i żadnych przecieków, w polu idzie jak burza , lecz tylko ten WOM
Dźwignia od WOM-u przy kierownicy też nie działa, tzn wszystko sprawne, ale nie zatrzymuje womu hydraulicznie.
wyłączony wom można spokojnie kręcić ręką, a włączony też można lecz czuć bardzo duży opór. 

Co może być przyczyną tego ?

#66 Share bartek500

bartek500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 24 sierpień 2016 - 14:33

Problem z WOM i podnośnikiem c-385 Szukam w necie i nigdzie nie moge znaleźć a na szybko Potrzebuję instrukcje jak i gdzie się włącza biegi w ursusie 385 1978r.Szukam w necie i nigdzie nie moge znaleźć a na szybko Potrzebuję instrukcje jak i gdzie się włącza biegi w całym 385. Znajomy znajomego ma do sprzedania taki ciągnik, jadę go zobaczyć i chciałbym wyjechać nim w pole a nigdy ursusami większymi nz 60tka nie jeździłem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#67 Share bartek500

bartek500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 20 październik 2016 - 13:02

Problem z WOM i podnośnikiem c-385 Masz dwie wajchy, lewa wajcha do przodu masz tzw polowe biegi, w dół prosto wsteczny a w prawo i w dół masz tzw szosowe, prawo wajcha wlaczasz 1234 a dokładniej 1 w lewo do gory, 2 w lewo w dół, 3 w wpawo do gory, 4 w prawo w dół- dokładnie jak w samochodzie osobowym tyle ze bez piątego biegu. Jadąc do przodu najpierw wybierasz czy chcesz polowymi czy drogowymi a potem prawa wajcha jakim biegiem chcesz jechac, a jadąc do tył lewa wajche dajesz prosto w dół na wsteczny i potem bieg zależnie jak szybko chcesz jechać do tył 1 lub 2 lub 3 luh4. Gdy chcesz jechać samym ciągnikiem to śmiało 3 drogowa potem 4 i jedziesz. Jadąc obojętnie którym biegiem możesz jeszcze korygować prędkość środkową wajcha przy kierownicy tzw żółw zająć.