Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybicie bolcy zabezpieczających na przedniej belce

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Potajtany

Potajtany

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 luty 2013 - 18:22

Wybicie bolcy zabezpieczających na przedniej belce Macie jakieś sposoby na wybicie ich,Te podkładki do których były one przyspawane pourywały się,próbowałem je przyspawać spawarka,migomatem,tigiem i cały czas się urywają, Może wbić je do środka? One są ze stożka czy proste? albo macie jakies inne pomysły?

Chodzi o to zaznaczone w czerwonych kółkach.
Dodany obrazek

Edytowany przez Potajtany, 11 luty 2013 - 18:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybicie bolcy zabezpieczających na przedniej belce Dzisiaj, 11:50
  •  

#2 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1014 postów

Napisany 11 luty 2013 - 19:35

Wybicie bolcy zabezpieczających na przedniej belce Witam, nie są stożkowe bynajmiej u mnie i możesz je do środka wbić ,ale jak wyjmowałeś zaraz po spawaniu to wiadomo że nie mogłeś ich wyjąć trzeba odczekać aż ostygnie i dopiero wyjmować :rolleyes: Pozdrawiam.

#3 Share Potajtany

Potajtany

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 luty 2013 - 19:40

Wybicie bolcy zabezpieczających na przedniej belce Wiadomo ze poczekałem jak to wszystko mniej więcej ostygnie i dopiero próbowałem wyciągnąć. A one są jednakowej wielkości i czy przypadkiem nie maja kołnierza? Bo wbiłem je ze sa równo z obudowa belki i dalej nie chca iść.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wewer

wewer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 luty 2013 - 18:07

Wybicie bolcy zabezpieczających na przedniej belce Przypuszczam, iż pomiedzy jedną a drugą scianka tej belki przez które przechodza te bolce na pustej przestrzeni w środku powstał narost rdzy. Pewnie dlatego ruszyłeś je, ale dalej nie chcą iść bo sa grubsze. Ja jak mam problem odkrecic jakąś srubę, wybić coś, a żadne odrdzewiacze: wd, nafta, itp nie pomagaja, to palnik i grzeje. No nie zawsze tak się da. Ale kilka razy już się obroniłem w ten sposób od niepotrzebnej roboty wiercenia gwintowania itp. A może spróbuj w druga strone to rozruszać. To życzę szybkiego wybicia.

#5 Share TBhog

TBhog

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 18 luty 2013 - 22:20

Wybicie bolcy zabezpieczających na przedniej belce Witam. Ja też nie mogłem ich wybić to wpierw olej/wd czy cokolwiek a potem morsy albo duży francuz i po prostu kręciłem jak śrubą lekko ciągnąć na zewnątrz. Wiadomo, nie mają gwintu ale tarły i tarły, co się miało wytrzeć czyli rdza to wytarło i pomału wyszły tym sposobem.
Traktor :), Bóg, Honor, Ojczyzna, Górale, Linux

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 18 luty 2013 - 22:44

Wybicie bolcy zabezpieczających na przedniej belce Także uważam, że nie są one stożkowe więc śmiało wbijaj do środka. Oczywiście pomóż mu jakimś smarowidłem.
Pamięć płata figle więc oto dowód: http://www.sklepkisi...nie_Polosi.html