Skocz do zawartości

Zdjęcie

Akumulator z lewym plusem do Deutz Fahr Agroplus 100

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamil96

kamil96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 11 luty 2013 - 17:47

Akumulator z lewym plusem do Deutz Fahr Agroplus 100 Witam, jak w temacie poszukuję akumulatora do Deutz`a z LEWYM PLUSEM i nigdzie nie mogę znaleźć.
Zwykły akumulator nie za bardzo pasuje ponieważ klema PLUS jest za krótka i na milimetry dostaje.
Jeśli ktoś kupował taki akumulator czy też wie gdzie taki znaleźć proszę napisać.
Dane akumualtora: 12V 140AH 850A

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Akumulator z lewym plusem do Deutz Fahr Agroplus 100 Dzisiaj, 13:45
  •  

#2 Share paul190

paul190

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 11 luty 2013 - 19:09

Akumulator z lewym plusem do Deutz Fahr Agroplus 100 Każdy normalny i szanujący się sprzedawca powinien dobrać Ci odpowiedni akumulator. Rok temu też szukałem akumulatora do ciągnika, lecz wydaje mi się, że na stronie VARTY czy BOSCH-a były fajne tabele i tam mogłeś podać biegunowość, czy też z której strony mają być bieguny, moc itp i sam program Ci podpowiadał. Na jakiejś stronie podawałeś nazwę i typ maszyny oraz rocznik i tam też podpowiadał odpowiednie baterie. Poszukaj trochę.

#3 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Konstruowanie

Napisany 11 luty 2013 - 19:09

Akumulator z lewym plusem do Deutz Fahr Agroplus 100 Wydłuż kabel i po kłopocie;D
W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

#4 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 11 luty 2013 - 19:31

Akumulator z lewym plusem do Deutz Fahr Agroplus 100 dokładnie tak jak przedmówca wydłuż kabel i po kłopocie ja tak robiłem w mtzcie

#5 Share kamil96

kamil96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 11 luty 2013 - 19:44

Wydłuż kabel i po kłopocie;D

jak nie znajde takiego akumulatora to tak zrobie pewnie bo innego wyjścia nie ma

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 luty 2013 - 20:43

Witam, jak w temacie poszukuję akumulatora do Deutz`a z LEWYM PLUSEM i nigdzie nie mogę znaleźć.
Zwykły akumulator nie za bardzo pasuje ponieważ klema PLUS jest za krótka i na milimetry dostaje.
Jeśli ktoś kupował taki akumulator czy też wie gdzie taki znaleźć proszę napisać.
Dane akumualtora: 12V 140AH 850A

taki miałeś fabrycznie? ile masz mtg że już wysiadł akumulator? ja też już mialem zmieniać bo slabo kręcił ale zgadałem się ze znjomym co miał sdf-y i okazało się się winny był rozrusznik, a teraz kręci jak szatan, a ja mam 100Ah i 650A czy 550A a akumulatory są różne wiem że do tego modelu byłby jakiś taki specjalny niższy ale drogi był i nie pamiętam marki

#7 Share kamil96

kamil96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 12 luty 2013 - 10:14

taki miałeś fabrycznie? ile masz mtg że już wysiadł akumulator? ja też już mialem zmieniać bo slabo kręcił ale zgadałem się ze znjomym co miał sdf-y i okazało się się winny był rozrusznik, a teraz kręci jak szatan, a ja mam 100Ah i 650A czy 550A a akumulatory są różne wiem że do tego modelu byłby jakiś taki specjalny niższy ale drogi był i nie pamiętam marki

tak własnie taki miałem od nowości, Agroplus ma już ponad 1850 mtg dokładnie nie pamietam jest z 2006r. Tak myślisz ze to moze byc rozrusznik?
A Ty też masz Agroplusa 100?

#8 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 luty 2013 - 10:20

Akumulator z lewym plusem do Deutz Fahr Agroplus 100 mam lamborghini evo r3 85 ale silnik to też deutz z tego co wiem to we wszystkich sdf-ach z samowskimi silnikami i deutza co jakis czas należy przesmarować cały rozrusznik a szczególnie satelitki, u mnie zapiekł już się ten główny tryb bendix, po wymianie bendixa niby lepiej było ale przez krótki czas dopiero dokładne czyszczenie satelitek przy pomocy odltłuszczacza wd40 i kompresora dmuchałem że trybiki się kręciły aż gwizdało i lałem wd40 po tym zabiegu pół roku kręci jak szatan, a też już szykowałem się na nowy akumulator, znajomy w agroplusie 100 to się wkurzył i zmienił rozrusznik, no ale u mnie jeszcze czasami zgrzytał że nie łapał ale to przez bendix, tak więc wykecaj rozrusznik przedmuchaj przeczysc przemyj satelitki wd40 nałóż towotu, albo i nie nakładaj jak uważasz, bo na mój gust z towotem i zużytymi szczotkami i kurzem robi się tam niezły lepik, tak czy inaczej przeczysc rozrusznik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share kamil96

kamil96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 12 luty 2013 - 10:41

Akumulator z lewym plusem do Deutz Fahr Agroplus 100 no dzięki kolego coś będę działał :D