Skocz do zawartości

Zdjęcie

przerobienie instalacji elektrycznej C360-3P

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Grzesiek8123

Grzesiek8123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2013 - 19:08

przerobienie instalacji elektrycznej C360-3P Witam chciałbym przedstawić swoją przeróbkę instalacji w ciągniku marki Ursus c360-3p.
Modyfikacja ta polegała na zastąpieniu oryginalnej stacyjki którą włącza się zapłon i światła przełącznikiem zespolonym z renówki którym w chwili obecnym włączam wszystkie światła, i klakson po przez przekaźniki. Stacyjka jest zamontowana z MF. W miejscu oryginalnej stacyjki jest zamontowane gniazdo zapalniczki samochodowej. Zamontowałem też silnik wycieraczek z samochodu i przekaźnika aby wycieraczka pracowała w trybie przerywanym tak jak w samochodzie, wycieraczka cały czas zatrzymuje się w jednym położeniu jest również
spryskiwacz przedniej szyby. Jest kontrolka niskiego poziomu płynu hamulcowego zbiorniczek z czujnikiem z malucha. W planie jest zamontowanie sprężarki powietrza włączanej przez elektomagnez w chwili obecnej ciągnik nie posiada sprężarki.IMG_0313.JPG IMG_0307.JPG IMG_0308.JPG IMG_0312.JPG

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przerobienie instalacji elektrycznej C360-3P Dzisiaj, 23:46
  •  

#2 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 10 luty 2013 - 20:13

przerobienie instalacji elektrycznej C360-3P Ciekawie pomyślane fajnie ..
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#3 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 10 luty 2013 - 20:51

przerobienie instalacji elektrycznej C360-3P Ciężko będzie z tą sprężarką bo do tej pory spotkałem sie z 1 ciągnikiem który takową posiada a jest nim polmot. Chyba że kupić jakąś najtańszą sprężarke klimatyzacji na allegro wymontujesz to całe sprzęgiełko na elektromagnes i próbować to zamontować do jakiejś sprężaki ale wątpie że to sie uda

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Grzesiek8123

Grzesiek8123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2013 - 21:11

przerobienie instalacji elektrycznej C360-3P koło ze sprężarki klimatyzacji już posiadam, kupiłem na złomie za 10zł. teraz muszę to jakoś wszystko do kupy umocować

Zapomniałem dodać że mam zamontowany pneumatyczny klakson wraz z pompką, widać na ostatnim zdjęciu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 11 luty 2013 - 11:17

przerobienie instalacji elektrycznej C360-3P http://www.agrofoto....a/page__st__580
kolego mogles tu sie podpiac
co bys nie zrobil i tak to dalej bedzie stary ursus, no ale zycze powodzenia

Polska B