Zaloguj się, aby obserwować  
matrix1993

wysokość cięgieł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matrix1993    0

Witam mam pytanie co do ursusa 914 pochodny c 385 mam strasznie nisko cięgła dolne i chciałbym podnieść ich na ramionach na wieloklinie tylko martwie się o siłownik pomocniczy bo czy gdy podniosę na ramionach do góry to siłownik nie okaże się za krótki ten pomocniczy jego się nie da chyba podnieć wraz z ramionami. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Siłownik ma określony skok tłoczyska wystarczy że go zdejmiesz z ramienia rozciągniesz i zobaczysz na ile możesz przestawić ramiona żeby się zmieścić w zakresie siłownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Podnieś ręcznie tylny tuz i zobaczysz dokoąd pozwala podnosić podnośnik pomocniczy,bo to on w tym momecie ograniczy ci wysokość podnoszenia ramion.Jak nie będzie już możliwości regulacji na hydraulice to możesz podkrecić zawiesia cięgieł dolnych(z korbka i bez korbki) mksymalnie do góry,możesz jeszcze przewiercić belki w innym miejscu tak aby wyżej podnosiły,ewentualnie wydłużyć belki o kilka centów to też nieco zwiększy wysokośc podnoszenia.Kombinować przy tym można na wiele sposobów,aczkolwiek prawdą jest że te ciągniki za wysoko nie podnosza i przy pewnych maszynach problemem staje się mocno wysunieta do tylu kabina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipali82    0

ja u siebie to obciolem o 5 cm wieszaki z obu stron i w efekcie tego podnosi wyzej i wogole jest lepiej,probowalem tez ramiona podniesc na frezach ale wtedy ramina zachaczaly w gornym polozeniu o kabine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez J4reck1
      Potrzebuje porady...
      Mianowicie usilnie zastanawiam sie nad kupnem przyczepy db 12000 metaltechu, przy czym zacząłem sie dokładniej zastanawiać czy wejdzie pod wysyp Bizona zo 56 bo średnio mi sie marzy podkopywanie czy coś? Moga być tez 12 t z Zasław-a.... posiada ktos taki zestaw jest problemy z tym?
    • Przez CONDOR
      Dzisiaj mam nietypowe pytanie, prośbę. Czy mógłby ktoś z Was napisać wymiary (dokładnie chodzi mi o wysokość) np. takich kombajnów jak: John Deere serii 20, 22. Claas 204-218, Claas lexion 440-480, New Holland tx 64- 66, Case 1680. Głównie chodzi mi o ''największe'' kombajny produkowane w tamtych latach (mogą być kombajny z lat dzisiejszych). Planuje budową wiaty i zastanawiam się nad wysokością. Dziękuje i pozdrawiam.
    • Przez agrowiktor
      Witam wszystkich ! Moje pytanie brzmi czy mini ładowarką Bobcat 453 uda się załadować obornik prosto na rozrzutnik Metal Fach N 274
      Z góry dziękuję Pozdrawiam
    • Przez Shogun
      Zakupiłem ładowacz czołowy ALLIED 594 do mojego Belarusa 952 i muszę nieco przerobić mocowania, lecz nie wiem jak wyznaczyć ich wysokość/odległość od "ziemi".
      Czy euro-ramka po maksymalnym opuszczeniu ma być na równo z powierzchnią ziemi czy powinna mieć możliwość zagłębienia się jeszcze, jeżeli tak to ile?
      Wiem że mógł bym na oko to zrobić lecz jak coś robić to lubię zrobić to właściwie a wiadomo jak będzie tur za wysoko to będą problemy z nabieraniem materiałów sypkich czy ziemi, a jak zamontuję go znów za nisko to nie wykorzystam maksymalnej wysokości podnoszenia, niby nie wielka różnica ale czasem te parę/paręnaście cm robi różnicę.
      Stąd pytanie jak macie zamontowane swoje tury, chodzi mi o te z mocowaniami fabrycznymi, najlepiej bardziej markowe bo rzemieślnicze to myślę że mocowania robią tak +/- na oko.
      Z góry dziękuję za każdą informację.
    • Przez livebird
      Ile maksymalnie można uzyskać dopłat do 1ha łąki ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj