asharot

Jak podłączyć dekoder DVB-T do telewizora?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
asharot    446

Jak w temacie,walczę z tym już dwa dni i lipa :(

Potrzebuje podłączyć do TV widocznego na zdjęciu,kabel też mam.

Dekoder jest dobry,bo w dużym TV działa bez problemu,a ten mały nic nie łapie żadnego sygnału z dekodera.

 

IMG8917JP_xahnans.JPG

 

IMG8915JP_xahnana.JPG

 

IMG8925JP_xahnane.JPG


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Wogóle nie ma żadnego sygnału.Podłączam na krótko z zacisku nr 19 gniazda EURO,zresztą z żadnego pinu nie reaguje.Telewizor ustawiony na AV.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

kolego podlaczasz przez kabel AV?

przy takim polaczeniu nie kazdy telewizor moze dzialac poprawnie, ew. wcale


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

w tym dekoderze obraz jest przesyłany przez wyjście SCART i HDMI i nie ma możliwości innego podłączenia a pod te wejście pod które podłączasz właśnie ten kabel podłącza się czujnik podczerwieni który odbiera sygnał z pilota


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

To nie będzie działać... musisz kupić inny dekoder...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Inny dekoder to raczej nie , jesli już to inny kabel , powoli panowie - jakie masz wyjścia w tym małym telewizorze ?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Wejście w telewizorze jest na jack 3,5mm 4-pol (masa,głośnik lewy,głośnik prawy,obraz)

Przejściówka raczej nic nie da.

Robię tak że łącze wyjście nr 19 (s-video) z dekodera z wejściem Video w jacku (żółtym).

No chyba że dekoder jakoś wewnętrznie się załącza jak włoży się go całego do telewizora.

Jak już będę musiał kupić to kupię nowy TV z mpeg,ale szkoda mi 300zł bo ten ma dopiero rok. :(


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Na jack? nie na chince ?

 

Roczny telewizor i nie ma ani HDMI ani Scart{ euro} ?

A na dekoderze masz euro? powinno byc raczej .......... jeśli tak to skombinuj przejście z euro na chince


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy80    0

Witam

 

Z tego co widzę w tym"netbook-u" masz wejście AV-in po "jack-u" a w dekoderze masz wyjścia EURO-SCRAT i HDMI. Musisz się więc zaopatrzyć w przejściówkę z HDMI na "jack-a" (o ile takie istnieją) lub z EURO na "jack-a" (to już bardziej prawdopodobne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin91
      Witam. Mam mały problemik z czujnikiem na skrzyni biegów. Otóż czujnik, który powinien blokować odpalenie ciągnika na biegu trochę szwankuje, ponieważ nie mogę odpalić ciągnika kiedy jest dźwignia na luzie, a mogę odpalić dopiero wtedy gdy dźwignię przesunę delikatnie w pozycję 1 biegu. Czy ten czujnik się jakoś przesuwa czy co z nim jest nie tak? Pytałem kolegów z zaprzyjaźnionego działu Ursusów, bo tam taki temat istnieje, ale niestety nikt mi nie umie/umiał pomóc, nikt w tej sprawie się nie odezwał.
    • Przez traktor102
      Tak jak w temacie. Jak podłączyć zegar temperatury wody MTZ do C-360. Proszę o szybką odpowiedź.
    • Przez daro170225
      Witam, jak podłączyć sterownik prasy JD do zasilania? (gdy nie mam wtyczki w ciągniku) są 3 przewody, gruby czerwony przewód i gruby czarny przewód, trzeci przewód jest czerwony cienki i ma dwa zespolone przewody. Gdzie jest + a gdzie - ?
    • Przez IEA
      Witam posiadam ciągnik international z dwusekcyjnym turem faucheux na pompie boscha i chce kupic chwytak do bel i moje pytanie jak go podłączyc do pompy ??
    • Przez rafall9607
      Witam mam problem z podłączeniem tego silnika tak naprawdę to nawet nie wiem czy nie jest spalony ale raczej jest dobry.
      Ktoś wie jak to podłączyć???
       

       
      Uploaded with ImageShack.us
       
       

       
      Uploaded with ImageShack.us
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj