Skocz do zawartości

Zdjęcie

co wybrac pronara 1025a czy zetora forterra 11441

42 odpowiedzi na ten temat

#41 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 01 luty 2008 - 18:57

co wybrac pronara 1025a czy zetora forterra 11441 Zdecydowanie Forterra, miałem porównanie i u mnie na wsi jest trochę Pronarów i Forterek i naprawdę nie słyszałem żeby ktoś chwalił wyroby Pronara, są takie ciągniki, które nie dojechały nawet do domu po zakupieniu od dilera..... Co do Zetora to fakt pierwsze modele Forterek były awaryjne, ale widzę, że je3dnak zetor się przyłożył i teraz to są naprawdę solidne traktorki.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co wybrac pronara 1025a czy zetora forterra 11441 Dzisiaj, 18:59
  •  

#42 Share piehuj

piehuj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 02:39

co wybrac pronara 1025a czy zetora forterra 11441 zetor to taka porazka ze szok ... wykonanie słabe ... hałas w kabinie ..biegi chodz jak w czołgu... spalanie nie jest złe.... ehr siadł połbiegi rowniez chłodnica olejowa przeciekała ...5 nakretek od szpilek sie samoczynnie okreciło... zetor jest porpstu tani ale jest słabyt konstrucyjnie... ja mam ten traktor rok czasu i jestem strasznie nie zadowolony... coz tu duzo mowic to jest traktor z nizszej połki i jest dosc tani ale odradzam kupna tego ciagnika osobiscie polecam massey fergusona ... sam mialem model 3080 z roku 91 i ten traktor chodził jak ,,zabawka'' jazda nim była czysta przyjemnoscia ...chodz miał przepracowane 12000 mtg jak go kupilem ale uwazam ze sprzet zachodni jest najlepsze bez watpienia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share UrsusC3603p

UrsusC3603p

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 10:09

co wybrac pronara 1025a czy zetora forterra 11441 Witam jakiego masz Zetora na ilu hektarach obrabia?
A co do wyboru wybrał bym Zetora bo Pronar to troche totolotek ...

Dodaj odpowiedź