Zaloguj się, aby obserwować  
cinek1808

praca inżynierska projektowanie maszyn rolniczych

Polecane posty

cinek1808    1746

na temat pracy inż wybrałem sobie własna konstrukcje maszyny rolniczej. jak by ktoś mógł polecić literaturę do projektowanie takiej maszyny a także na co zwrócić uwagę przy pisaniu takiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

masz zaprojektowac z modelem 3D lub 2D? z obliczeniami MES? Ja własnie na inżynierke zrobiłem frezarke do pni drzew montowaną na TUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

model będzie w solid worksie obliczenia się przydadzą a z jakich materiałow korzystałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

ja robiłem inwentorze on liczy wszystko wałki przekaldnie lożyska przekładnie no i od 2011 chyba ma wbudowanego MESa ja robiłem własna wymyślona maszyne korzystałem z zdjęć i własnej wyobraźni zalezy co chcesz zrobić moge poszukac ksiażkę gdzieś mam o maszynach rolniczych, jeden mój kumple robi pług 2 skibowy zaczepiany na tył , drugi na przód, trzeci kultywator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

to jest połączenie kultywatora i połowy siewnika poznaniaka a napęd wałka od koła podporowego kultywator przez łańcuch i zębatki od roweru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez rekin19k
      Witam,
       
       
    • Przez StasiekPlewko
      Cześć, temat przewija się cały czas ale jako że zaczął się sezon na OWIUR w 18r leci pytanie do was - Gdzie można znaleźć dużo testów z poprzednich lat z Produkcji Roślinnej lub ewentualnie od kogo, na co zwracać uwagę, co powtarza się w testach na okręgówce i w eliminacjach szkolnych - DZIĘKI
    • Przez Kris1976
      Panowie pytanie o poradę 
      1. Kupno agregatu https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-orion-apollo-herkules-dociskowy-transport-CID757-IDvyLy5.html  który z tego linka myślałem nad 3 zdjęciem, myślałem na łapami serca ( jak to potocznie mówią )
      2. kupno włoki polowej https://www.olx.pl/oferta/wloka-lakowo-polowa-6m-4-rzedy-CID757-IDtpt8x.html#cc383c9778;promoted
      3. wszytko bedzie pracowac z ciagnikiem Mtz 82 
      4.maszyny nie moga byc wieksze niz 3,20 m taki wjazd posiadam 
      5. Co do włóki to będzie używana tylko do włókowania pola po orce klasa ziemi to I i II
       
    • Przez chomiuk123
      Witam Ktoś się pytał jak na ten program złożyć na rozrzutnik obornika czy wóz asenizacyjny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj