Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 09 luty 2013 - 21:08

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie moje doświadczenia z tą firmą nie są miłe więcej nie kupię u nich nawet śrubki . podam parę przykładów;
- jak zamawiałem kosiarkę bijakową miała być z porządnym wałkiem przekaźnika mocy , rozpadł się po 5 ha , wymienili na drugi który nie pasował do tej maszyny z pośpiechu nie sprawdzałem u nich po rozpakowaniu w domu okazało się że nie pasuje i 100 km drogi na darmo po dwóch godzinach czekania dostałem niby porządny wałek , który wytrzymał około 10 ha
-druga maszyna to mikrus 12HTS z pełnym wyposażeniem chwytak do drewna otwiera się tylko na 70 cm zamiast na 120 cm . kilku krotne kombinowane poprawki na które nie przystałem które trwały od drugiego czerwca do końca listopada w końcu powiedziałem im ze mają mi go wymienić na inny co jest na placu od innej przyczepy do zrywki drewna a ten mój założyć do tej , albo oddam sprawę do sądu to jakimś cudem dało się go naprawić wystarczyło zmienić siłownik na odpowiedni a oni jakieś cuda kombinowali i mówili że się nie da ja żądam jakiś cudów od mich
- w grudniu zgłosiłem im że rozdzielacz nie działa ,do dnia dzisiejszego nikt się nie zgłosił

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie Dzisiaj, 01:18
  •  

#2 Share ekwadorek

ekwadorek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza:)

Napisany 09 luty 2013 - 23:42

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie Witam Kolego!!
Po przeczytaniu Twojego posta postanowiłem również podzielić się moimi doświadczeniami z tą firma. Kilka lat temu kupowałem u nich ładowacz czołowy do Ursusa C-360. Pan doradca, który mnie obsługiwał wogóle nie miał pojęcia jaki ładowacz pasuje do jakiego ciągnika i wciskał mi dwa razy droższy do dwa razy większego ciągnika. Mimo, że płaciłem gotówką to czekałem ok 3-4 miesięcy na sprzęt który dojechał nie kompletny. Skończyło się na tym, że musiałem osobiście dzwonic i wykłócaćsię o brakujące części do Hydrametu w Giżycku. Serdecznie nie polecam firmy CEMAROL z Kobylnicy.
Pozdrawiam.

#3 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 10 luty 2013 - 14:15

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie a o tym zapomniałem że po sterowanie z kabiny do mikrusa byłem u nich chyba z 3 razy zawsze mówili że będzie jutro a ja jechałem po to po tygodniu, miało być na początku maja a było pod koniec czerwca ,
transport maszyn obiecali w cenie czekałem miesiąc a oni obiecywali i obiecywali aż w końcu wynająłem transport i po maszyny jechałem sam. a ten co mnie obsługiwał po dzieciątkach telefonów od mnie nie odbierał .

Edytowany przez kamis, 10 luty 2013 - 14:22.

#4 Share Eldorado

Eldorado

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 00:29

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie Jestem nowicjuszem w branży rolniczej (prowadzę gospodarstwo zaledwie od 2 lat). Moje doświadczenie z firmą CEMAROL oceniam pozytywnie . Półtora roku temu zakupiłem u nich ciągnik rolniczy, prasę i kosiarkę oraz. Przed zakupem odwiedziłem kilka firm w regionie (od Słupska po Gdynię). I jak wszędzie tak i w Cemarolu pracują pracownicy różni z większym i mniejszym doświadczeniem, dużą wiedzą i początkujący. Podkreślam ,że w Cemarolu spotkałem się z życzliwością i fachowym doradztwem w zakresie prawidłowego doboru ciągnika z wyposażeniem oraz maszyn do potrzeb mojego gospodarstwa i moich możliwości finansowych. Na każdy produkt otrzymałem do wyboru co najmniej dwie propozycje maszyn różnych producentów o podobnych parametrach i o różnych cenach. Zakupione maszyny otrzymałem o czasie zgodnie z umową i jestem zadowolony z ich doboru. Jak wszędzie zdarzają sie różne sytuacje związane z uszkodzeniem maszyny (mi też zepsuła się maszyna ) została naprawiona zaraz po otrzymaniu przez nich części od producenta maszyny i problem został rozwiązany. W okresie 2 lat wielokrotnie kupowałem części do moich starych maszyn w CEMAROLU po godzinach zamknięcia firmy, a jak była potrzeba to nawet w niedzielę i nigdy mi nie powiedziano, że firma jest zamkniętą proszę przyjść w następny dzień jak będzie otwarte. O wyborze firmy Cemarol zadecydowało to , że kilku sąsiadów wcześniej kupili u nich maszyny i są w większości zadowoleni ze współpracy z CEMAROLEM,.
Polecam Cemarol .

#5 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 18:54

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie To nie jest ta firma co opisywali w Tygodniku Rolniczym w sprawie Belarusa i powiązana z Lipką i serwisem DF???
Szkoda że masz jeden post na AF kolego Eldorado także wątpliwa jest twoja wiarygodność.

Edytowany przez tespis17, 25 marzec 2013 - 18:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share hoodoowca

hoodoowca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 465 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 20:02

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie W Cemarolu kupuję części wysyłkowo od kilku lat szczególnie do prasy DF i jestem bardzo zadowolony ,wysyłka exspresowa ,co do maszyn i serwisu nie mam wiedzy.

#7 Share jandom

jandom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 marzec 2013 - 09:33

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie moje doświadczenie z Firmą Cemarol jest pozytywne,
kupiłem u nich juz wiele maszyn , zakupione jeszcze w Cemarolu przy ulicy Przemysłowej.
Problemy które kolega opisuje to raczej problemy z Producentem a nie z dilerem.

Ja również czekałem na maszynę , jednak problem był taki , że producent się nie wywiązywał,
a pracownik cemarolu na bieżąco mnie o tym informował.
jak wszędzie , często na firmie sprzedającej wiesza się swoje niezadowolenie , a tu głównie Producent nie wywiązuje sie terminowo.
Na PROW też brałem maszyny przez Cemarol i wszystko super.

#8 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 13 kwiecień 2013 - 07:51

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie a zgłaszałeś do nich jakąś reklamacje bo ja kilka , bo na 4 reklamacje jedna była załatwiona w miarę szybko czyli cały dzień wymiana wałka przekaźnika mocy na nowy mocniejszy zresztą też się rozsypał po skoszeniu 15 ha łąki pierwszy wytrzymał 5 ha

Edytowany przez kamis, 13 kwiecień 2013 - 08:00.

#9 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:44

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie jeśli chodzi o Cemarol ,jak dla mnie są ok.Mam od nich dwie famarolowskie wachadłówki. Co prawda interwencja serwisu nigdy nie była konieczna, za to dostawa pługów i części błyskawiczna.Ceny w porównaniu z innymi dystrybutorami , bardzo atrakcyjne. Miła obsługa ,choć nigdy , nikogo z tej firmy na oczy nie widziałem...zakupy na telefon lub email.

Edytowany przez bezbarwny, 14 kwiecień 2013 - 17:19.

You Shook Me All Night Long

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share margoo78

margoo78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:11

Cemarol w Kobylnicy koło Słupska opinie W cemarolu kupuję wysyłkowo części do maszyn Famarol, bo akurat w mojej okolicy nikt tym nie handluje i jak na razie wszystko ok. Wysyłka ekspresowa, części oryginalne, więc ja nie narzekam.