Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mile na Km/h i Orbitrol MF6180

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 09 luty 2013 - 19:45

Mile na Km/h i Orbitrol MF6180 Panowie wiecie jak zamienic mile na km/h (dodam ze jest komputer na slupku), I co moze byc ze kierownica ciezko chodzi szczegolnie na niskich obrotach na wyzszych jest lepiej ale to nie jest to, czy to juz orbitrol bedzie padal czy jeszcze idzie cos podregulowac ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mile na Km/h i Orbitrol MF6180 Dzisiaj, 22:02
  •  

#2 Share gajor01

gajor01

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 09 luty 2013 - 20:21

Mile na Km/h i Orbitrol MF6180 z tymi kilometrami to musisz zapalac ciagnik gasic to ci sie zmienia same tez tak robie a ze spomaganiem to orbitrol albo pompa hydrauliczna

#3 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 09 luty 2013 - 20:46

Mile na Km/h i Orbitrol MF6180 Na początek to sprawdź stan oleju i filtr

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#4 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 10 luty 2013 - 10:13

Mile na Km/h i Orbitrol MF6180 jak zapalać i gasić??????też mam mile i chciałbym zmienić na km

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Peron

Peron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 22 luty 2013 - 18:55

Mile na Km/h i Orbitrol MF6180 Ja też mam mile i chce zmienić na km. Tam z tyłu w liczniku są takie zworki, ale nie wiem, czy to służy do zmiany mil na kilometry, czy nie.

#6 Share gajor01

gajor01

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 24 luty 2013 - 09:55

Mile na Km/h i Orbitrol MF6180 mi też niekiedy się włącza mile to go gasze i zapalam.Moze z dwa razy pod rząd i przeskakuje.

#7 Share marquez

marquez

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 23 sierpień 2013 - 15:45

Mile na Km/h i Orbitrol MF6180 Panowie!

Do zmiany ustawień wskazań licznika służą zwory umiejscowione z tyłu licznika. Jest możliwość ustawienia/ zmiany wskazań w zależności od założonych opon, oraz zmiana sposobu wyświetlania z mil na kilometry.

Aby zmienić mile na kilometry należ przełączyć 8 zworę, czyli ostatnią z brzegu.

Aby ułatwić odnalezienie zwory o której mowa załączę foto. Dodatkowo są na nim widoczne ustawienia powodujące zmianę wyświetlanej prędkości w zależności od zamontowanych opon dla poszczególnych modeli serii 6100.
https://imageshack.com/i/mt48k1j

Edytowany przez marquez, 06 styczeń 2014 - 23:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Peron

Peron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 15:34

Mile na Km/h i Orbitrol MF6180 Kolego wielkie dzięki za wskazówki. U mnie był licznik w milach i nikt nie wiedział, jak przestawić, ktoś nawet mówił, że trzeba przez złącze diagnostyczne. Ja przypuszczałem, że to będzie sprawa tych zworek, ale nie mogłem nigdzie znaleźć, jak je przestawić. Teraz przestawiłem, wg rysunku i jest OK. Do tego u mnie, oprócz tego, że było w milach, to jeszcze pozostałe zworki miały ustawienia z czterocylindrowców (mniejsze opony). Podejrzewam, że licznik był przekładany.