Polecane posty

micro16    21

Panowie wiecie jak zamienic mile na km/h (dodam ze jest komputer na slupku), I co moze byc ze kierownica ciezko chodzi szczegolnie na niskich obrotach na wyzszych jest lepiej ale to nie jest to, czy to juz orbitrol bedzie padal czy jeszcze idzie cos podregulowac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor01    0

z tymi kilometrami to musisz zapalac ciagnik gasic to ci sie zmienia same tez tak robie a ze spomaganiem to orbitrol albo pompa hydrauliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

jak zapalać i gasić??????też mam mile i chciałbym zmienić na km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Ja też mam mile i chce zmienić na km. Tam z tyłu w liczniku są takie zworki, ale nie wiem, czy to służy do zmiany mil na kilometry, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor01    0

mi też niekiedy się włącza mile to go gasze i zapalam.Moze z dwa razy pod rząd i przeskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marquez    0

Panowie!

 

Do zmiany ustawień wskazań licznika służą zwory umiejscowione z tyłu licznika. Jest możliwość ustawienia/ zmiany wskazań w zależności od założonych opon, oraz zmiana sposobu wyświetlania z mil na kilometry.

 

Aby zmienić mile na kilometry należ przełączyć 8 zworę, czyli ostatnią z brzegu.

 

Aby ułatwić odnalezienie zwory o której mowa załączę foto. Dodatkowo są na nim widoczne ustawienia powodujące zmianę wyświetlanej prędkości w zależności od zamontowanych opon dla poszczególnych modeli serii 6100.

https://imageshack.com/i/mt48k1j

Edytowano przez marquez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Kolego wielkie dzięki za wskazówki. U mnie był licznik w milach i nikt nie wiedział, jak przestawić, ktoś nawet mówił, że trzeba przez złącze diagnostyczne. Ja przypuszczałem, że to będzie sprawa tych zworek, ale nie mogłem nigdzie znaleźć, jak je przestawić. Teraz przestawiłem, wg rysunku i jest OK. Do tego u mnie, oprócz tego, że było w milach, to jeszcze pozostałe zworki miały ustawienia z czterocylindrowców (mniejsze opony). Podejrzewam, że licznik był przekładany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Mógłby dodać ktoś jeszcze raz to zdjęcie? Obecnie jest niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj