Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian99

90-120km

Polecane posty

Adrian99    6

Witam! zastanawiam się nad kupnem ciągnika o mocy około 100 km w cenie max 35500tys. interesował by mnie case lub renault. co polecacie? jakie modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel9898    101

po 1 to już renatek nie produkują, po 2 takich tematów jest bardzo dużo, polecam użyć wyszukiwarki :) moim zdaniem moderator powinien zamknąć ten temat lub usunąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

po 1 to już renatek nie produkują, po 2 takich tematów jest bardzo dużo, polecam użyć wyszukiwarki :) moim zdaniem moderator powinien zamknąć ten temat lub usunąć :)

 

 

he po pierwsze to on chce do 35,5 tys a do tej ceny to nowego dobrego traktora nie dostanie.

Do Adriana:

Renault to niezłe ciągniki silnik prosto od fendta są bardzo dobre tak na forum przynajmniej czytałem o nich; reszta też dobra poczytaj o opiniach na forum renault

 

http://www.agrofoto.pl/forum/forum/116-renault/

O case to nie wiem bardzo bo mnie ten ciągnik nie interesował; Zastanów się nad jd też są dobre ciągniki oczywiście mtz nie zaproponuje bo pewnie ty z tych wybrednych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLMAK2    1

weź sb serie 1056 xl kolega ma i nie narzeka ma jeszcze 120 konna wersje i 150 km pięknie chodzą;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio445    0

Właśnie kupiłem ciągnik renault 103.14 turbo 95 km 4 cyl :) . Polecam ci tę markę jak najbardziej. Ilo cylindrowy zamierzasz kupić ciągnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6
Napisano (edytowany)

jeszcze nie wiem ale chyba 6-cio cyl.

@paweł9898 mi chodzi o ciągnik używany

Edytowano przez Adrian99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kendzior15    87

u mnie w renówce siedzi silnik od JD ;) ale renault dobra marka ale za te peiniądze młodzika nie kupisz ale jakiegoś 88-94 kupisz myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio445    0

Z kąd jesteś ? bo w okolicach zambrowa jest do sprzedania case 1056xl w super stanie ,nowe opony za 30000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kkrzysiek
      witam ma pytanko nosze się z zamiarem zakupu ciągnika w granicach 120-140 km najlepiej żeby był mechaniczny jak najmniej elektryki zastanawiam sie nad dutch-fare co o tym sądzicie ???
    • Przez malina3
      Witam jaki jest najlepszy ciągnik według was za ok. 50 000 zł 120km i wzwyż?
    • Przez czaczaua
      Potrzebuję porady jaki pług obrotowy 3+1 wybrać do uprawy 32ha ciężkiej gleby na Żuławach. Do obsługi pługa przeznaczony będzie ciągnik CASE MAXXUM 120.  Myślałem o sprzęcie nowym ale z racji ograniczonego budżetu raczej polskiej produkcji. Nie odrzucam jednak pomysłów na używany zachodni w przyzwoitej cenie, jednak dużo nasłuchałem się o nieudanych zakupach tego typu sprzętu i mam mieszane uczucia... Generalnie chodzi o to, żeby się dobrze prowadził na naprawdę ciężkie ziemi, dobrze krył i nie zruinował mnie finansowo
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj