Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn na 50 ha głownie do kukurydzy!

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ROLMAK2

ROLMAK2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 luty 2013 - 10:57

Kombajn na 50 ha głownie do kukurydzy! Witam chce kupić kombajn na 50 ha kukurydzy będzie ponad 40 ha plus trzeba dołożyć usługi około 30 ha lub nawet 50 ha kombajn.Mam na sprzedanie Bizona Z0 56 superb 90 r dołoże no 40 tys do niego zależy . Mój faworyt to New Holland TF 44 gdyż jest on na systemi omłotu Rotor ludzie się też na nie nie skarżą chodź mało opini słyszałem , case 1440 lub 1460 odpada .Macie może jakieś dobre klawiszowce do kukurydzy? kombajn musi być oczywiście na hydrostacie ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn na 50 ha głownie do kukurydzy! Dzisiaj, 09:00
  •  

#2 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2741 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 09 luty 2013 - 12:44

Kombajn na 50 ha głownie do kukurydzy! massey ferguson 32 ciezko go dostac ale wart jest uwagi . U mnie w okolicy jest jeden gosciu ktory specjalizuje sie zbiorem kukurydzy i ma tylko fergusony . dobre mocne kombajny i dotego za wiele nie palą . o mf 32 czytalem na forum i opinie były dobre
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#3 Share stajniaomega

stajniaomega

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 09 luty 2013 - 13:41

Kombajn na 50 ha głownie do kukurydzy! Ja słyszałem duzo dobrego o Case, że bardzo dobrze znoszą warunki zbiory kukurydzy. Nawet niedaleko mnie gość ma duże gospodarstwo, dwa Bizony 56 młucą zboża a Case stoi z przystawką i wali tylko kukurydzę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ROLMAK2

ROLMAK2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 luty 2013 - 14:26

Kombajn na 50 ha głownie do kukurydzy! A jaki to case?

Ja słyszałem duzo dobrego o Case, że bardzo dobrze znoszą warunki zbiory kukurydzy. Nawet niedaleko mnie gość ma duże gospodarstwo, dwa Bizony 56 młucą zboża a Case stoi z przystawką i wali tylko kukurydzę.

Ale to by trzeba heder lepszy bo to klawiszowiec ;d

massey ferguson 32 ciezko go dostac ale wart jest uwagi . U mnie w okolicy jest jeden gosciu ktory specjalizuje sie zbiorem kukurydzy i ma tylko fergusony . dobre mocne kombajny i dotego za wiele nie palą . o mf 32 czytalem na forum i opinie były dobre

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share stajniaomega

stajniaomega

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 09 luty 2013 - 21:17

Kombajn na 50 ha głownie do kukurydzy! Tego nie pamietam, nigdy nie zwracałem na to uwagi.