Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepa FMŻ t 124 pytania i opinie

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kozok92

kozok92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 08 luty 2013 - 21:05

Przyczepa FMŻ t 124 pytania i opinie Witam! Poszukuje właścicieli tej właśnie przyczepy. Kilka dni temu kupiłem taką przyczepę i Chciałem zasięgnąć kilku porad i zadać pytania. Jak jest z jej wytrzymałością i czystością zbierania?? Są jakieś poważniejsze zastrzeżenia co do niej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepa FMŻ t 124 pytania i opinie Dzisiaj, 11:25
  •  

#2 Share bunio1997

bunio1997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,muzyka,motoryzacja (wszystkie dziedziny)

Napisany 08 luty 2013 - 21:37

Przyczepa FMŻ t 124 pytania i opinie Mam takową przyczepke i jestem bardzo z niej zadowolony. Zbieram nią zioła np.tymianek i jest super. przerobiony mam w niej podbieracz acz kolwiek zaadoptowany został podbieracz pokosów z bizona, bo w orginalnym palce uciekały pod blache i zgrzyt... mam też przerobiony załek przekażnika mocy na krótki bo w lewą stronę nie można było ostrzej skręcić. jest też bardziej uszczelniona aby nie gubiła materiału zbieranego.... czystość zbierania ziół stawiam na 5 a ty kolego co chcesz nią zbierać? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mariusz3512

mariusz3512

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 08 luty 2013 - 23:55

Przyczepa FMŻ t 124 pytania i opinie .Mieliśmy taką przyczepę kilkanaście lat od nowości, rok coś koło 93. Z początku ojciec używał jej do zbierania siana póżniej tylko do liści buraka cukrowego. Wymieniane były tylko palce od podbieracza (głównie przez burak) noi często pękały sprężynki od mechanizmu posuwu podłogi, było to irytujące. Chyba w póżniejszych modelach było to inaczej rożwiązane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kozok92

kozok92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 luty 2013 - 11:57

Przyczepa FMŻ t 124 pytania i opinie @bunio1997 U mnie będzie służyła tylko i wyłącznie do zbierania siana. Także miejmy nadzieję że spełni swoje zadanie.
I jeszcze jedno- jest możliwość wyłączenia podbieracza podczas rozładunku?

Edytowany przez kozok92, 10 luty 2013 - 13:56.