asior14

Jakiej firmy filtr do skrzyni do Massey Ferguson 3080?

Polecane posty

asior14    11

Witam wszystkich. Mam takie pytanie czy możecie mi polecić jakąś dobrą firmę produkującą filtry ? Zastanawiam się nad Fleetguard HF7541 czy bedzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

a nie lepiej oryginalnej firmy ? takiej jakiej zawsze był i było dobrze


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asior14    11

Kolego Dopiero kupiłem ten ciągnik. A ten co tam teraz się w nim znajduje jest ogólnie nieosiągalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Ta firmę co podałeś jest ok, ja jeżdżę na donaldsonie i jest ok, najważniejsze żeby nie było papieru w nim bo chwila moment będziesz miał zapchany a takie też zakładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Fleetguard jest bardzo dobrej jakości filtrem(testowany od dłuższego czasu i bez zastrzeżeń) ,także szkoda kombinować tylko kupować, zakładać i jeździć ...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja mam filtry donaldsona bdb marka polecam ci. Filtry nie są drogie... mam aresa 550 w którym skrzynia jest od MF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

nie ma ktoś namiaru na jakis sprawdzony sklep internetowy gdzie takowy filtr mogłbym kupic?:D bo u mnie nie ma w okolicy nigdzie a jechac mi sie nie chce;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Filtry Gdańsk załatwią każdy filtr w przyzwoitej cenie, można też pytać w rai-bud ale tam ciut drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Wix albo Fleetguard polecam.

Szukasz filtra 3581032M2 ??


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Nie pamietam dokładnie jak to tam było bo tamten model MF miałem 7 lat temu a potem inna a teraz 6180 i taki filtr zakładam i ten nypel jest już przy ciągniku a na aukcji niby piszą że do 3080 też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj