Polecane posty

deymonnn    2

Mam schemat instalacji elektrycznej do fiata winner. Jeżeli ktoś potrzebuje pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To udostępnij wszystkim i każdy będzie sobie ciągnął w razie potrzeb :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez nabacc001
      Witam szanownych forumowiczów!
      Chciałbym zapytać czy nie spotkał się ktoś ze schematem lub rysunkiem technicznym pomostu do nowszej wersji T25 (gdzie tylne błotniki i podłoga tworzą jedną całość)? Zależy mi głównie na wymiarach, rozstawach otworów, gdyż ogólny kształt znam i mam katalog części zamiennych gdzie jest ten pomost narysowany, lecz bez wymiarów. Potrzebuję takiego schematu bo chciałbym dorobić kabinę do mojego Ruska, ale ten jest w starym typie i nie ma za bardzo jak ją zamontować.
      Za odpowiedzi z góry dziękuję
       
    • Przez kaczor937
      Witam
       
      Tak jak w temacie mam problem z podnośnikiem EHR w moim Fiacie F140, , mianowicie wyświetla błąd 20, powoli podnosi ramiona bo aż 8 sekund i po ustawieniu potencjonometru na 99 mimo podniesionych ramion dalej ładuje ciśnienie, Jak ktoś wie jak skaliborwać podnośnik prosze o POMOC !!
    • Przez rabit500
      witam
      Mam pytanie czy kto z forumowiczów ma może rozpiskę bezpieczników (ich wartosci)  do renault 145.14. z 1992r.  Bo znajomy ma pokładane same 30 i niewiele brakło żeby spalil całą wiązkę.
      Prosilby o rzucenie lub podesłanie linku do odpowiedniego tematu bo nie mogę nic znalesć.
    • Przez pauliosss
      Witam wszystkich. Zakupił kolega ciągnik international 824 ma problem z reduktor wyskakuje.. Poszukuję do wyżej wymienionego ciągnika katalogu skrzyni biegów katalog ewentualnie schemat skrzyni biegów co gdzie jak jaki tryb.. Posiada ktoś może taki katalog lub schemat? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj