Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nierówna praca silnika na wybojach 6520

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share gortad

gortad

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 09 luty 2013 - 11:40

Nierówna praca silnika na wybojach 6520 Panowie maciej1234 i wjanusz23 mowicie o szczególowym podaniu informacji które były juz podane we wczesniejszych postach. Czytacie ztawkowo temat a potem zarzuczcie mi ze nie podałem informacji nawet nie czytajac całego temamtu , zastanówcie sie co piszecie i po co ?!
PRIMUS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nierówna praca silnika na wybojach 6520 Dzisiaj, 23:19
  •  

#22 Share renault

renault

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 09 luty 2013 - 12:02

Nierówna praca silnika na wybojach 6520 ja bym zrobił krótkie cięgiełko do gazu i zamocował do bloku silnika ustawiając przykładowo 1400 obr. tak aby było jak najkrótsze i bez luzów wtedy jeśli będzie dobrze to problem tkwi i cięgłach od gazu bądź poduszkach

#23 Share wjanusz23

wjanusz23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 09 luty 2013 - 19:44

Nierówna praca silnika na wybojach 6520 Gortad małe sprostowanie , to nie ja proszę o pomoc tylko Tyyyyy. po drógie dopiero w trzecim poście łaskawie podajesz model ciągnika po trzecie podanie modelu ciągnika jeszcze wszystkiego nie wyjaśnia . Na przyszłośc jak prosisz o pomoc to podawaj konkrety , a nie zdawkowe informacje , wówczas może otrzymasz jakąś sensowną odpowiedż , a nie zarzucaj ludziom że nie czytają tematu .

Piszę to kolego Gortad nie dlatego aby kontrować twoje zapytania ,tylko po to aby każdy kto zadaje pytanie na forum , konstruował zapytanie w sposób jasny i czytelny dla czytającego , to że podajesz w trzeciej odpowiedzi łaskawie po długim ciągnięciu za język przez ludzi ,że masz JD taki a taki bez tego i tego , a wszystkie zapytania wyglądają jak byś próbował przetestować wiedzę forumowiczów w temacie co może być przyczyna wzrostu prędkości obrotowej silnika. To raczej ty zastanów się czego od ludzi oczekujesz zadając pytanie. :) i nie obrażaj się jak ktoś chce ci pomóc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share gortad

gortad

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 luty 2013 - 10:36

Nierówna praca silnika na wybojach 6520 Widze ze ci siadło na ambicje a wystarczyło czytac ze zrozumieniem wszystkie posty i miałbys pełene informcje, ale skoro dla ciebie dojscie do 3 postu jest ciezkie to po co sie trudzisz z odpowiedziami . Ja na twoim miescu nie odpowiadałbym na taki temat i tyle . koniec tego wywodu jezeli nie masz pomysłów to nie pisz juz swoich przemyslen bo zbaczamy z temamtu. Będe wdzieczny. ;-]
PRIMUS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share gortad

gortad

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 17 luty 2013 - 10:11

Nierówna praca silnika na wybojach 6520 Winne okazały się podsuszki kabiny i sprerzynka przy pompie paliwowej. Dzięki za te dobre podpowiedzi.
PRIMUS