Zaloguj się, aby obserwować  
HOSE1982

elektryka w 8011

Polecane posty

HOSE1982    0

Witam mam problem z podłączeniem przełącznika kierunkowskazów na przełączniku są oznaczenia 1,2,3 i A,B i nie wiem który kolor przewodu do którego wyjścia przypasować. ktoś się orientuje to z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Schemacik się kłania :) Po schemacie dojdziesz.:P


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ssman860
      Witam!
       
      Chcę zmniejszyć rozstaw osi przedniej w swoim ursusie c385, ale nie mogę ruszyć końcówek (tych wsuwanych) Śruby ustalające puściły bez problemu, ale nie można ruszyć końcówki drążka.
      Moje pytanie: Ma ktoś jakiś sposób na ruszenie tego elementu???
    • Przez Kmiecio
      Witam.
       
      Mam taki oto problem. W moim Zetorze jeżeli rozgrzeje się olej w skrzyni biegów przy ciężkiej pracy zaczyna "gwizdać" i zaczyna się świecić jakaś kontrolka. Napęd ciągnie, myślę że ta kontrolka jest od wzmacniacza momentu bo jest podłączona pod jakiś czujnik w skrzyni biegów. Co może oznaczać to "gwizdanie"?? Czy winą może być mikropompka?
       
      Proszę o jakieś porady. Może ktoś miał do czynienia z taką sytuacją lub wie dlaczego tak się dzieje??
    • Przez userr888
      Witam
      Ostatnio zakupiłem zetorka 8045 w stanie bdb. Niestety miał zdekompletowany pulpit Kupiłem brakujące zegary i mam kilka pytań...
       
      1. W którym miejscu podłącza się do silnika linkę licznika motogodzin (tak wiem jestem nobem )
      2. Do czego służy ten zegar?
       
      http://www.fotosik.p...48c6b19af5.html
       
      3. Co to jest? Znalazłem to pod pulpitem... wychodzi z tego wiązka kabli ale za cholerę nie mogę dojść co to jest ;[
       
      http://www.fotosik.p...ad516b5369.html
    • Przez Slawek89
      Witam
       
      Mam dwa pytania odnośnie podnośnika w zetorze 8011:
      1) Czym może być spowodowane że podnośnik nie opada fo konca tzn. gdy dam na sam dół to cięgna i tak są wysoko. Ramię co wychodzi z obudowy jest mniej więcej równolegle do podłoża, jak patrzę na zdjęcia innych to mają trochę niżej.
      2) jak dam tą wajchę na sam dół (wybór rodzaju sterowania - tam co się wybira pozycyjne, mieszane i siłowe) - to wtedy podnośnik w ogóle nie raguje. A jak dam na samą górę to dopiero wtedy podnosi.
       
      Spotkal się ktoś kiedyś z czymś takim?
       
      Zetor jest stary z początków produkcji 74 rok.
    • Przez liku025
      Posiadam taki alternator http://obrazki.elektroda.pl/6164423800_1344950337.jpg (takie same zaciski) a regulator w którym, są następujące piny:
      - 54 (na stacyjke i lampke ładowania ?)
      - D + (kabel od wzbudzenia alternatora,mam racje?)
      - DF (nie mam pojęcia)
      - B- (nie mam pojęcia)
       
      Wyjścia Alternatora
      R (chyba odpowiednik D+, tak ?)
      M (wyjście szczotki chyba, ale nie mam pojęcia gdzie podpiąć)
      B+ (ładowanie chyba, prawda ?)
      -T
      Zielonego pojęcia nie mam co do czego podpiąć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj