Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur do c360 czy Koparke Ostrowek

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Daniel2012

Daniel2012

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 13 luty 2013 - 19:58

Tur do c360 czy Koparke Ostrowek Bierz ostrówka,ma mocnego tura i mocny przód,u rodziny c-360 w jeden sezon w turze at-5 i przód do roboty wszystko chlupocze,ostrówek ma normalną skrzynie,nie ma hydronapędu z dorobionym zaczepem to i przyczepe przyciągnie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur do c360 czy Koparke Ostrowek Dzisiaj, 17:51
  •  

#22 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 marzec 2013 - 20:15

Tur do c360 czy Koparke Ostrowek ostrówek o wiele lepszy, duży udźwig i jego konstrukcja jest przygotowana do tura, ma rame, wspomaganie i wykorzystasz go w innych pracach. A c360 nawet z najlepszym turem nie załaduje szybciej niż ostrówek, nie da się ukryć że c 360 cierpi konstrukcja przy turze....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Marcin349

Marcin349

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 29 marzec 2013 - 19:57

Tur do c360 czy Koparke Ostrowek Ja chciałbym się dowiedzieć jak to jest z paroma rzeczami. Czy jak np. ostrówkiem weźmiemy coś co będzie ważyć tonę brutto (z osprzętem) to da radę jechać albo skręcić jak się jedzie, lub w miejscu. Czy podniesie te 1t, jaką V-max osiąga się ostrówkiem, jaki on jest wysoki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share koniu

koniu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 31 marzec 2013 - 20:09

Tur do c360 czy Koparke Ostrowek po placu rozładowywałem samochód i brałem 4 big bagi co daje 2 tony + masa wideł to razem około 2,200 przy 900 obr/min podnoszenie bez problemu. Jazda do tyłu po łuku 5 metrów i po łuku do przodu 5-7m skręcał bez problemu. Oczywiście zalezy czy masz dobre wpomaganie i pompe. Prędkość taka sama jak c360, przynajmniej tak jest u mnie. Co do wysokości to nie mierzyłem, do tylnej do szczytu chyba ponad 3m bedzie.