Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zdjęcia maszyn rolniczych

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ursol

ursol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 06 luty 2013 - 12:37

Zdjęcia maszyn rolniczych Witam zajmuje się tworzeniem modów do farming simulator jak każdy wie żeby zrobić model potrzebne są dobre zdjęcia i tu prośba do was. Czy moglibyście porobić zdjęcia swoim maszyną nam one bardzo pomogą a jeśli wy tez w to gracie to będziecie mogli cieszyć się własna maszyna w grze. Zdjęcia na model powinny być wykonane z przodu tyłu i po bokach.
Licze na wasza pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zdjęcia maszyn rolniczych Dzisiaj, 20:49
  •  

#2 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 06 luty 2013 - 13:21

Zdjęcia maszyn rolniczych człowieku przecież tu jest milion zdjęć!!!! czego ty jeszzce chcesz?

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2013 - 14:33

Zdjęcia maszyn rolniczych hahaha mam Ci podać link do galerii agrofoto czy sam sobie poradzisz ??? tyle zdjęć tu mamy, że głowa mała...

#4 Share AntekC330

AntekC330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 06 luty 2013 - 15:03

Zdjęcia maszyn rolniczych No tak, ale koledze chyba chodzi o to, że może i jest masa zdjęć na AF, jednak jest niedużo spełniających wymagania, bo są często robione z daleka i brak jest szczegółów, a na pewno jest niewiele takich, gdzie jedna i ta sama maszyna jest zrobiona z 4 ujęć (tzn. przód, tył i 2 boki), a o takie fotki chyba chodzi? ^^ ^^ ^^

#5 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 06 luty 2013 - 16:06

Zdjęcia maszyn rolniczych to maja być zdjęcia robione z prawej str lewej , przodu tyłu moga byc od srodka kabiny , jak najwięcej aby model mógł zawierac maksymalna ilość szczegułów :) no i dobrze pewnie by było dobrej jakości fotki:) ja osobiscie takich nie mam ale jak coś to wstawie w tym temacie:) a co do gierki to fajna zwłaszcza najnowsza wersja :) tylko najbardziej w nerwiało mnie usychanie roslin chociaz wiem ze jest na to patent:)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ursol

ursol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 06 luty 2013 - 17:36

Zdjęcia maszyn rolniczych Jest masa zdjęć w galerii wiem o tym ale ja potrzebuje kilka zdjęć jednej maszyny i te zdjęcia musza być robione z bliska zęby jak najlepiej później odwzorować maszynę wiele zdjęć w galerii jest robionych pod kątem itp

#7 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 06 luty 2013 - 18:01

Zdjęcia maszyn rolniczych nbo to masz lipe...

#8 Share ursol

ursol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 11 luty 2013 - 17:11

Zdjęcia maszyn rolniczych No to jak panowie można liczyć na jakieś zdjecia?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Bigbul

Bigbul

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 21:54

Zdjęcia maszyn rolniczych Witam, mógłbym prosić kogoś posiadającego Bizona Rekorda z058 Niebieskiego, z około 97 r. , o porobienie ładnych, szczegółowych zdjęć, np, boki, tył, przód, wnętrza, elementy pod bocznymi klapami, jak najwięcej szczegółów, bardzo mi są potrzebne te zdjęcia na zrobienie moda do Farmy Symulator. Był bym bardzo wdzięczny jak by ktoś się zgodził, Pozdrawiam Bigbul.