Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2!

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 16:23

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! :D http://www.allegro.p...min_k_w_wy.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! Dzisiaj, 19:50
  •  

#2 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 16:33

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! nawet nie tak źle wygląda, przymierzasz się do zakupu że pytasz?
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#3 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 16:35

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! http://otomoto.pl/ci...aii-B24666.html bardziej pytam, moze w dalszych planach,a chce wiedzieć czy te silniki są nadal oszczędne bo moment obrotowy ładnie wyciągnięty i inercooler jest szkoda tylko że skrzynia ta sama

#4 Share Kopernik

Kopernik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 20:20

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! Ja mam belarusa 920.2 ma on silnik Euro 2 i pali mało(spali mniej niż szejśdziesiątka nawet o połowe)

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 20:43

Ja mam belarusa 920.2 ma on silnik Euro 2 i pali mało(spali mniej niż szejśdziesiątka nawet o połowe)

Wrzuć fotki tego belarusa, jak się sprawuje turbo i inetrcooler?

#6 Share ORION1

ORION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 22:52

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! Z Pronarów to tylko II generacja ma chyba Euro 2 Pompa paliwowa jest zmieniona jakaś czeska. A belerusy tak samo pompę maja zmienione

#7 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 23:10

Ja mam belarusa 920.2 ma on silnik Euro 2 i pali mało(spali mniej niż szejśdziesiątka nawet o połowe)

Taaaa a ja mam krowe co daje 50l na jeden udój ;) Weź sie zastanów trochę co piszesz bo na razie to bajki opowiadasz jakich swiat nie widział wiem ze ktos porównał spalenia MTZ 82 z zetorem 7211 ze sa podobne i z tym sie moge jeszcze zgodzić ale z twoja bajka niee

Moje Filmiki

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 05 styczeń 2008 - 11:36

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! No nie bądźmy ąz takimi optymistami i nie porównujmy spalania z c360 która ma połowe mocy co MTZ.

U mnie w papierach od Belarusa pisze ze posiada on emisje spalic Euro 2, nie wiem jak to interpretować bo już nie jedną rzecz miałem przekręconą w tych sprawach papierkowych...?

Dodam że Belarus 952.2
Technika Rolnicza! (.pl)

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 styczeń 2008 - 20:27

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! To prawda że te ciągniki palą połowę mniej tylko że nie na mth a na ha wykonanej pracy.Podam przykład 130 l w mtz starcza spokojnie na orke 10-13 ha a c-360 na zbiorniku 67l przy czwartym ha błaga o paliwo.

#10 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 21:08

To prawda że te ciągniki palą połowę mniej tylko że nie na mth a na ha wykonanej pracy.Podam przykład 130 l w mtz starcza spokojnie na orke 10-13 ha a c-360 na zbiorniku 67l przy czwartym ha błaga o paliwo.

Czepiacie się mnie że czepiam się zawsze spalania, ale ja to i tak jestem burżuj w okolicy bo podobno ciągniki u mnie nie gasną od świtu do nocy, ale mniejsza o mnie sąsiad co dziesiąte litra wylicza i cieszył się jak dziecko jak kupił mf 235 bo według niego pali mniej od t25 w każdej robocie ale jak kupił starego mtz to z pługami 3x30 spalanie ma jeszcze niższe i na godz i na zrobiony ha,

#11 Share ymek

ymek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 12:02

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! Sorry że zmieniam temat ale wszędzie szukałem i nie mogę uzyskać odpowiedź. Mam jedno pytanie : zamierzam kupić belarusa około 90 koni tylko czy w 2009 roku będzie można go zarejestrować? Belarusy mają euro 2 a od nowego roku tego typu silników nie można rejestrować. Jak to jest może coś o tym słyszeliście? ;)

#12 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 24 listopad 2009 - 21:08

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! A co myślicie o tych Belarusach np. 920.3? Mają one nowsze maski czy czymś jeszcze się różnią? :(
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#13 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 21:21

Wersje (belarus/pronar) z silnikiem euro 2! Nie kapuje czegoś?? Dlaczego niby nie można rejestrować jak maja emisje euro2? A 60siątka 30stka to jaka mają euro3?? Przecież idzie je zarejestrować. Chyba ze tyczy się to nowych sprzetow. A co do tych nowych belarusów to maja lipne maski. Lepsza są te metalowe.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 14 grudzień 2009 - 13:03

Sorry że zmieniam temat ale wszędzie szukałem i nie mogę uzyskać odpowiedź. Mam jedno pytanie : zamierzam kupić belarusa około 90 koni tylko czy w 2009 roku będzie można go zarejestrować? Belarusy mają euro 2 a od nowego roku tego typu silników nie można rejestrować. Jak to jest może coś o tym słyszeliście? ;)

Odświeżam temat bo ciekaw jestem jak to ma się teraz (tak kupuję na 99% belarusa jak nic się nie spieprzy).
Wchodzimy w 2010 rok. Jak to jest z rejestracją belarusów z silnikiem EURO2 czy jak to się zwie po 1 stycznia 2010? Zakup będzie na bank po tej dacie (teraz idą święta, bank potrzebuje czasu rozpatrzyć wniosek który właśnie wypełniam no i armir też muszę odwiedzić).
Dlatego zakup będzie w styczniu a nawet lutym i stąd pytanie – będą problemy z rejestracją czy też nie?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Dodaj odpowiedź