Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case CX 100 - opinie

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 05 luty 2013 - 21:20

Case CX 100 - opinie chciałbym poznać opinie na temat tego ciagnika tzn ogólnie o serii cx czym sie ona np różni od mx??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case CX 100 - opinie Dzisiaj, 22:21
  •  

#2 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 05 luty 2013 - 21:55

Case CX 100 - opinie hm na temat cx 100 Rewers Mechaniczny
Typ silnika 1004,40T
Wydajność pompy L/min 60 Sterowanie podnośnikiem sekwencyjne Max udzwig podnośnika/kg 3900
Liczba biegów przód + tył 16+8 Zsynchronizowane biegi 16+8 Szybka skrzynia Hydrauliczna Rewers Mechaniczny Prędkość jazdy w km/h 2,0-40,0

jak na taki ciągnik spora wydajnoś pompy:)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#3 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 05 luty 2013 - 22:43

Case CX 100 - opinie oaxis3333 widze ze mamy nowego bardzo aktywnego agrofotowicza. No moze nie tak nowego bo jestes z nami od 2010 roku ale teraz zczales sie badzo aktywnie udzielac. (ciekawe ze ile minut dostane ostrzeżenie za post nic nie wnoszacy do temetu?)
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#4 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 05 luty 2013 - 22:55

Case CX 100 - opinie odzyskałem hasło wiec moge posmigac :P nie wolno? jak nic nie wnoszacy do tematu? a kto napisał ze na taki ciagnik ma sporą wydajnośc pompy? hmmm? jestes zaawansowany to pilnuj swojego nosa nie widząc czyjegoś postu a mianowicie jego szczegułów :P pozdr

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 05 luty 2013 - 23:05

Case CX 100 - opinie Mowie ze ja napisałem post nic nie wnoszacy do tematu ty za to napisałeś post wnoszący do tematu i to duzo wnoszący

Edytowany przez farmtracker, 05 luty 2013 - 23:06.

Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#6 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 05 luty 2013 - 23:13

Case CX 100 - opinie oaxis3333 no fajnie że umiesz znaleźć mało przydatne informacje w internecie ale to co napisałeś jakoś nie wzbogaciło mojej wiedzy zbytnio, chodziło mi raczej o jakieś opinie użytkowników.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 06 luty 2013 - 09:01

Case CX 100 - opinie sorka zle przeczytałem i zrozumiałem to w odniesieniu do mnie ....:( poźno było spiący człowiek więc trafiła się pomyłka;p

pozdrawiam !

Dodaj odpowiedź