Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik nowy czy używany? Wymiana poglądów

81 odpowiedzi na ten temat

#81 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 24 maj 2014 - 20:52

Ciągnik nowy czy używany? Wymiana poglądów Jak uda mi się dokupić ziemi to traktor główny i tak będzie do wymiany będzie za słaby do 2020 wymienię go na nowy większy i problemy z starym mnie nie dotyczą aczkolwiek jak dbasz tak masz postępu nie zatrzymamy czy chcemy czy nie jesteśmy skazani na nowości wiadomo jaki mamy rynek aut używanych,większość to auta rozbite z cofniętym licznikiem z maszynami rolniczymi dzieje się to samo niby okazja a jak kupisz to kupa złomu popieram inwestycję w nowe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik nowy czy używany? Wymiana poglądów Dzisiaj, 03:41
  •  

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik nowy czy używany? Wymiana poglądów Dzisiaj, 03:41
  •  

#82 Share dymus512728

dymus512728

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 25 maj 2014 - 21:05

Ciągnik nowy czy używany? Wymiana poglądów Ok jeśłi udało się przez prow ciągnik kupić to tak bo bez tego to nie wiem czy było by opłacalne?! Jeśli macie ciągniki zakupione ze zwykłą pompą lub common rail i skrzynią to jeszcze dobrze ale ciekawe jak te będą chodzić co teraz produkują. Rozmawiałem ze znajomymi co skożystali z prowu i kupili nowe sprzęty i są zadowoleni ale sami zastanawiają się co bedzie za 10-15 lat, bo poprzednie co mieli ursusy i zetory to za pare tys generalny remont można było zrobić i w pole.

Dodaj odpowiedź