Skocz do zawartości

Zdjęcie

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE

26 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtekkmc

wojtekkmc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 luty 2013 - 17:33

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE Witam, jestem nowy na forum i mam kilka pytań, obecnie posiadam Massey Fergusona 186 ale okazuję się już trochę ZA MAŁY na moje gospodarstwo. Jaki kombajn możecie mi polecić z DOMINATORÓW coś między 56 66 76, czym one się różnią poza silnikami i długością wytrząsaczy ? Miło będzie jak jest wśród nas użytkownik któregoś modelu i chce podzielić się swoim doświadczeniem z CLAASEM :) MOŻE KTOŚ CHCĘ SPRZEDAĆ ? POZDRAWIAM Wojtek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE Dzisiaj, 20:03
  •  

#2 Share Przemko

Przemko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Zainteresowania:USŁUGA KOSZENIA ZBÓŻ KOZIENICE, MAZOWIECKIE, OKOLICE

Napisany 05 luty 2013 - 17:58

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE ja osobiście polecam dominatora 85 maszyna może i starsza z wyglądu na pewno gorzej wygląda jak 76 ale jest tańsza o połowę i robi lepszą robotę w sumie jak masz wszystko sprawne to przelatasz kilka sezonów bez żadnej awarji tak jak ja, a i 1,5 ha max wykosisz na godz :)

#3 Share wojtekkmc

wojtekkmc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 luty 2013 - 18:03

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE No wiadomo, koszenie to nie wyścigi, bo inaczej to za plecami schodzi :)

#4 Share Marek140289

Marek140289

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 05 luty 2013 - 18:17

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE http://kchrzaszcz.ot...?page=1��������
moze tutaj cie cos zainteresuje

Edytowany przez Marek140289, 05 luty 2013 - 18:25.

#5 Share tedi2

tedi2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 05 luty 2013 - 18:27

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE dlaczego akurat claas u mnie w okolicy lepsze opinie zbierają deutz fahr ze wzgledu na swoją ekonomicznośc prostote wydajnosc i mała awaryjnośc zerknij sobie pod osłony do claasa i deutza o to opinia mojego kolegi na moje pytanie czemu nie claas odpowiedział<w claasie to schajba na szajbie jak sie zacznie pierdzielic to lepiej isc do monopolowego po flaszke miał do kupna dominatora 58 igłe lecz kupił tuż przed zniwami deutz fahra 1080 a teraz mnie zaraził 980
ZETOR 7245 -głowny ciagnik
MF-255-jego niezastapiony pomocnik
C-330M- lekkie prace
idealnie się uzupełniają:)

#6 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 05 luty 2013 - 18:33

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE Claas wygląda może strasznie na pierwszy rzut oka z ilością kół pasowych ale to tylko pozory... wygląda to temu tak, bo silnik jest z przodu i koła są bardziej na "kupie".

#7 Share mati1990

mati1990

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 15 luty 2013 - 09:02

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE witam posiadam claasa 76 no w prawdzie koszone nim bylo dopiero jeden sezon ale wykosilismy nim ponad 100ha i naprawde zlego slowa na ta maszyne nie powiem a juz swoje lata ma, sezon przechodzil bez zadnej awarii wygodna kabina w srodku w miare cicho okolo 1.2 ha w godzine, kombajn bardzo ladnie doczyszcza ziarno zadnych plew nie ma ani nie domloconych kloskow sprzet godny polecenia w 100% w szczególności z silnikiem mercedesa.

#8 Share zetor3011

zetor3011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Zainteresowania:Maszyny zachodnie, dziewczyny, BMW serie 3, Yamaha

Napisany 24 luty 2013 - 10:07

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE No ja też polecam dominatora 76 super sprzęt mam go po 1 sezonie i 0 awarii. Tylko silnik Mercedesa weź bo perkins to lichutki :)

Edytowany przez zetor3011, 03 marzec 2013 - 08:41.

Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

#9 Share KapKap10

KapKap10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 marzec 2013 - 20:59

Witam, jestem nowy na forum i mam kilka pytań, obecnie posiadam Massey Fergusona 186 ale okazuję się już trochę ZA MAŁY na moje gospodarstwo. Jaki kombajn możecie mi polecić z DOMINATORÓW coś między 56 66 76, czym one się różnią poza silnikami i długością wytrząsaczy ? Miło będzie jak jest wśród nas użytkownik któregoś modelu i chce podzielić się swoim doświadczeniem z CLAASEM :) MOŻE KTOŚ CHCĘ SPRZEDAĆ ? POZDRAWIAM Wojtek

Osobiscie Polecam ci 88 bo Jest to maszyna niezawodna i możesz u siebie wykosić i również na usługe jechać i zarobić na paliwo dla siebie . Kombajn sprytny szybki i wydajny ale tylko na biegach polecam bo hydrostaty to w tych modelach to niewypał . osobiscie sam takim jezdziłem 2 lata a teraz przesiadłem się na lexiona . Moj kolega ma do sprzedania 88 s jak chcesz namiary to moge ci podac na priv . powiem tylko tylle że ma 88 i naprawde zadbany bo z niemiec sprowadzony . tam nawet na kołach pasowych jest lakier

#10 Share cobrap

cobrap

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika

Napisany 31 marzec 2013 - 11:49

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE kolego @KapKap 10 przeslij mi namiary na tego claasa bo szukam kombajnu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share siwy07

siwy07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 19:58

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE http://www.konedata.net/claas_do56.htm nie wiem czy już kupiłeś kombajn albo wybrałeś ale tu masz informacje na temat tych kombajnów co Cię interesują. Sam wiele nie powiem bo nigdy nie miałem styczność z takim sprzętem. Sam posiadam 88 którego chce sprzedać, ale to chyba nie będzie Ciebie interesować bo widzę że celujesz w inny przedział.

Edytowany przez siwy07, 31 marzec 2013 - 19:59.

#12 Share cobrap

cobrap

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 08:49

http://www.konedata.net/claas_do56.htm nie wiem czy już kupiłeś kombajn albo wybrałeś ale tu masz informacje na temat tych kombajnów co Cię interesują. Sam wiele nie powiem bo nigdy nie miałem styczność z takim sprzętem. Sam posiadam 88 którego chce sprzedać, ale to chyba nie będzie Ciebie interesować bo widzę że celujesz w inny przedział.

koego napisz cos wiecej o tym kombajnie rok, przebieg, stan techniczny, co wywaga naprawy i oczywiscie ile go cenisz :) i czemu tak duzo :D bo poszukuje innej maszyny do swojego gospodarstwa,

#13 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 20:18

dlaczego akurat claas u mnie w okolicy lepsze opinie zbierają deutz fahr ze wzgledu na swoją ekonomicznośc prostote wydajnosc i mała awaryjnośc zerknij sobie pod osłony do claasa i deutza o to opinia mojego kolegi na moje pytanie czemu nie claas odpowiedział<w claasie to schajba na szajbie jak sie zacznie pierdzielic to lepiej isc do monopolowego po flaszke miał do kupna dominatora 58 igłe lecz kupił tuż przed zniwami deutz fahra 1080 a teraz mnie zaraził 980

chyba nie widziales claasa pod blachami :P z lewej strony jest pare przekladni (nie tak jak w bizonie ze kolo jest na kole i na nim jeszcze jedno :D, tylko jak masz to pojedyncze) a z prawej masz 1 szajbe na sieczkarnie i koniec :P jak szukalem kombajnu to widzialem wiele kol pasowych ale jak zobaczylem BIZONA BS pod blachami to mnie zamorowalo tyle kolek jeszcze nigdy nie widzialem i chyba nie zobacze :D jak moze byc chyba ze 4 przekladnie na jednej? :D brak slów. :P

co do tematu to polecam ci claasa :P jest bardzo prosty w obsłudze i naprawach. Mam dominatora 96 mercedes :P i mocy nigdy nie zabraklo. Sieczkarnia nie sieczkarnia zielsko nie zielsko idzie tylko gwizd a temperatura nawet nie drgnie ;)

#14 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 20:21

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE A gdzie na Bizonie koło na kole jest?

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#15 Share siwy07

siwy07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 22:04

koego napisz cos wiecej o tym kombajnie rok, przebieg, stan techniczny, co wywaga naprawy i oczywiscie ile go cenisz :) i czemu tak duzo :D bo poszukuje innej maszyny do swojego gospodarstwa,

Silnik mercedesa, 3380 mth, klima , heder 4,5m z przystawką do rzepaku i z dwiema kosami elektrycznymi. Kombajn sprowadzony 5 lat temu. Chodzi bez zarzutu.Cena 95tys do dogadania po obejrzeniu kombajnu. W tym tygodniu zamierzam wystawić go na allegro to mogę podesłać linka. Co do napraw kombajn przed żniwami był przejrzany i żniwa przelatał bez problemu, jedyne co to zmienić ojej filtry i jechać.

#16 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 23:04

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE a np. z prawej strony na odrzutniku słomy ;p a zrobić tam łożysko to dniówka z głowy. Bez zdjęcia przenośnika się nie obędzie.

a dodam jeszcze ze w claas'ie są ocynkowane śruby i nie ma czegoś takiego że trzeba kątówką ścinać śrubę bo się nie da odkręcić ;)

Edytowany przez kravter, 01 kwiecień 2013 - 23:13.

#17 Share cobrap

cobrap

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 10:02

Silnik mercedesa, 3380 mth, klima , heder 4,5m z przystawką do rzepaku i z dwiema kosami elektrycznymi. Kombajn sprowadzony 5 lat temu. Chodzi bez zarzutu.Cena 95tys do dogadania po obejrzeniu kombajnu. W tym tygodniu zamierzam wystawić go na allegro to mogę podesłać linka. Co do napraw kombajn przed żniwami był przejrzany i żniwa przelatał bez problemu, jedyne co to zmienić ojej filtry i jechać.

to ja jestem zainteresowany i czekam na link

#18 Share zetor3011

zetor3011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Zainteresowania:Maszyny zachodnie, dziewczyny, BMW serie 3, Yamaha

Napisany 03 kwiecień 2013 - 21:36

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE kravter - racja śruby to są bardzo dobre i każdą się odkręci no chyba, że ma się kiepskie klucze i się omknie no to wiadomo :) W żniwa pojechałem znajomemu coś poprawić przy mercatorze, bo przyjechał po mnie i mówi że śrub nie może odkręcić, zajeżdżamy patrzę a on miał jakieś liche klucze i śrubki omknął, ale wziąłem swoje porządne narzędzia i odkręciłem i jest ok :) Z maszynami Claas zdążysz na czas polecam Claas-a :)
Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

#19 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 16:48

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE jak tylko da sie podejsc to nasadowke zakladac ;) a do wiekszosci da sie podejsc :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Radosllaw

Radosllaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 21:39

CLAAS DOMINATOR 56 66 76 - POMOC W ZAKUPIE i jak tam sytuacja?
kombajn kupiony?