Zaloguj się, aby obserwować  
grisza1985

MF 3070 cieżko sie przerzuca wajcha żółw/zajac

Polecane posty

grisza1985    0

Witam!od niedawna jestem posiadaczem MF 3070 i podczas przerzucania z zółw na zajac i odwrotnie ciezko chodzi wajcha trzeba troche szarpnąc mocniej wtedy wszystko wraca do normy co moze byc przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor01    0

a biegi jak przeżucasz to dobrze wchodza??I czy ci to tak ciezko na zimnym oleju czy ciepłym oleju tak wchodza.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grisza1985    0

biegi wchodza ok ale musze szarpną drążkiem tak jak bym sprawdzał czy jest na luzie! a na rozgrzanym oleju jeszcze nie mialem okazji sprawdzic! dodam ze mam skrzynie z rewersem AB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Gdy przełączasz z żółwia na zająca i na odwrót to trochę dłużej przytrzymaj drążek w skrajnym położeniu to problemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

sprawdź też pod kabiną czy sam drążek zmiany biegów nie ma zbyt dużego luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grisza1985    0

Do ppiotr faktycznie zrobiłem tak jak napisałes i problem zniknął :) jeszcze musze dużo sie nauczyc co do obsługi ferdak! A może ktoś posiada instrukcje obsługi, napraw lub katalog czesci w jezyku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Kolego poszukaj a znajdziesz, w internecie wszystko jest ;) Instrukcja od serii 36xx jest identyk jak do naszej serii nie licząc tabele reszta jest to samo :) Jak nie będziesz mógł sam znaleźć pisz do mnie to powiem Ci dokładnie co i jak :)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wikr2
      Witam. w moim Deutz Fahr 6160 po odpaleniu silnika bardzo ciężko wchodzą biegi 1 i 2. Linki są wymienione na nowe, na zgaszonym wchodzą bez problemu. Czy ktoś ma na to jakąś radę. Za podpowiedź dziękuję.
    • Przez dawid1983
      witam mam pytanie jaki olej do skrzyni chudrauliczno przekladniowy polecacie do mf 3070 wiem ze zaraz powiecie ze temat byl juz i najlepiej utto .Chce wymienic na nowy tylko niewiem jaki poprzedni wlasciciel lal  prosze o pomoc  'bo slyszalem opinie na te mat agro utto orlenowski zeby nie lac bo ludzie z tymi skrzyniami mieli jakies klopoty i odradzaja ten olej
    • Przez Miro010
      Witam, mój znajomy posiada MF 3070 mówił że wymieniał jakiś czujnik od obrotów wałka z plastiku ponieważ był uszkodzony i ciekł olej ze skrzyni, przy wyciąganiu trzeba było kombinować żeby jedną część która została w korpusie wyjąć, co prawda się udało ale niestety kawałek który się ukruszył wpadł do środka i nie wiadomo co teraz z tym fantem robić ni jak tego nie widać a ciężko to będzie wyciągnąć co poradzicie z tym zrobić? może mu uszkodzić jakoś skrzynie w sumie to nie metal tylko miękki plastik więc trybów nie ma szans ruszyć tylko czy nie będzie miało wpływu na resztę skrzyni? Dzięki za rady
    • Przez dawid1983
      witam ponownie mam pytanie olej chydrauliczno -przekladniowy tej marki
      REVLINE KRATOS UTTO 10W-30 co o nim sadzicie czy sie nadaje
    • Przez dawid1983
      witam mam pytanie za pare dni bede rozpolawial swojego mf -a ,mam wyciek na wysprzegliku jakiej firmy polecacie zestaw naprawczy czy raczej dac do regeneracj
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj