Zaloguj się, aby obserwować  
beys

Jak to rozebrać?

Polecane posty

beys    3

Czy ktoś wie jak rozebrać podstawę ramion od podnośnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beys    3

Renault 90 34. Cieknie olej. Chciałbym wymienić uszczelniacze. Zdjąłem belki a dalej nie wiem jak. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK79    1

juz odpisalem co i jak z tymi uszczelkami

 

oki juz cos poradzimy na to, te obudowy sa jakby wprasowane w obudowe skrzyni tam siedzi na sztywno jest tylko maly oring ale jesli nie leci spod tego to nie wybijal bym ich a co do glownych uszczelniaczy to jak pisalem sa dwie sztuki z prawei i takie same z lewej strony w wewnatrz jeden oring uszczelniajacy i drogi uszczelniacz jakby piankowy przeciw zabrudzeniom typu piasek itp. ja rowniez posiadam 90.34 i tez wymienialem je te uszczelniacze bo nie dodalem siedza tam w rowkach trzeba je poprostu wyluskac, troszke potem wyczyscic rowki i zakladamy nowe i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez KIbul
      Oberwało mi te 4 sruby co trzymaja ten czop ktory jest do skrętu koł. jak to rozkrecic zebym mogł rozwiercic sroby?/ chodzi mi o zdjecie przedniej zwolnicy. moze jakies strony z katalogu. byłbym wdzieczny. z tego co widze to trzeba rozpiąc krzyżak. apropo chce tez przy okazji zmienic krzyzaki i łozyska w przednich zwolicach. prosze o pomoc
    • Przez Cristofer
      Posiadam rozsiewacz do nawozu typu lej i mam z nim mały problem. Zardzewiał i ni moge zmienić ustawienia rozsiewania. Jak go rozebrać? Da sie zdjąć te tuleje pod tależem? Pomóżcie.
    • Przez karp86
      Panowie mam pytanie, czy tłumik/amortyzator drgań do Zetora 7245 jest rozbieralny? A jeśli tak to w jaki sposób? Przyznam się że kręciłem i próbowałem go podejść z różnych stron ale nie podołałem.
      Pytam bo mój się zaciął - dam radę go ruszyć tylko w jedną stronę, a i to z dużym oporem. Zanim kupie nowy chciałbym sprawdzić czy uda się naprawić ten.
      Z góry dziękuję za podpowiedzi.
       
      Zdjęcie poglądowe:

    • Przez grzegorz111
      Witam wszystkich! Mam problem z moim ferdkiem ponieważ nie moge wyłączyć przedniego napędu, wszyscy mi mówią że to rozdzielacz ten co do niego wchodzi dzwignia z kabiny. Czy ktoś wie co tam może być nie tak?
    • Przez miwigos
      Prosze o porade jak rozebrać wał cambela,nie idzie zbić pierścieni z ośki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj