Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dominator 88 classic

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 04 luty 2013 - 21:17

Dominator 88 classic Witam wszystkich, właśnie od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem claasa :-) Chciałbym sie dowiedzieć od posiadaczy takiego kombajnu lub tych co mieli z nimi styczność od czego są te wszystkie kontrolki IMG_3412.JPG bo niestety nie mam instrukcji obsługi ;( Za każdą odpowiedź będe bardzo wdzięczny. Z góry Pozdrawiam

Edytowany przez kamil496, 04 luty 2013 - 21:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dominator 88 classic Dzisiaj, 04:41
  •  

#2 Share zyza

zyza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 11 maj 2013 - 21:04

Dominator 88 classic Witam Kolegów :). Podłączam się pod temat,wiec jeśli ktoś chciałby podzielić się swoją wiedzą byłbym wdzięczny :rolleyes:,albo jakiś link do instrukcji, też mile widziany.

#3 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisany 12 maj 2013 - 07:20

Dominator 88 classic Właśnie kupiłem sobie instrukcje obsługi i wiem co i jak ;) Te diody z prawej to straty ziarna na wytrząsaczach, z lewej to na sitach. Te małe wskazówki to jedna jest od położenia hederu, a druga od jego nacisku na ziemie ( im bliżej zera tym większy nacisk i trzeba heder ulżyć do góry ). Ten duży zegar pokazuje obroty młocarni i wentylatora w zależności na co sobie przełączymy i od tego są te dwie zielone lampeczki na dole z prawej strony ( taka tak jakby młocarnia i wentylator ), Dobra teraz te kontrolki; stopy to mi sie wydaje że sie zapalają jak jakiś awaryjności sie zaświeci pod nimi od lewej to jest od podajnika ( ten cały od hederu ), obok niego jest od podajnika ziarna do zbiornika. Drugie okienko; podajnik ten co podaje to gorsze zboże z powrotem na młocarnie, dalej masz sieczkarnie, pod nimi wytrząsacze , następnie młocarnia. Trzecie okienko; rura rozłożona, wysyp rury włączony ( w instrukcji pisze że w tym modelu nie występuje i to sie zgadza ), na dole zapchanie nad wytrząsaczami i obok pełny zbiornik ziarna 100%. Czwarte okienko; tak jak pisałem wczesniej że wybierasz sobie przyciskiem obroty albo młocarni albo wentylatora i to ci pokazuje co wybrałeś, na dole zbiornik ziarna wypełniony w 70% a na końcu masz usterkę klimatyzaci. Myśle że pomogłem. Pozdrawiam
P.S za instrukcje dałem 150 zł, a za płytke CD ( to jest chyba katalog napraw ) 50 zł

Edytowany przez kamil496, 12 maj 2013 - 07:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zyza

zyza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 12 maj 2013 - 13:13

Dominator 88 classic Wielkie dzięki za tak szybką i fachową odpowiedz :). A jeśli można wiedzieć to skąd zakupiłeś instrukcję? Bo poza tą konsolą jest jeszcze dużo do objaśnienia :D Jeśli możesz to podaj jakiś link lub kontakt,bo kombajn już w drodze,lecz bez żadnej książki :( więc chciałbym coś kupić,bo bez instrukcji ciężko będzie go odpowiednio ustawić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisany 12 maj 2013 - 13:36

Dominator 88 classic Prosze tu masz link http://www.swistak.p...8-98-108.html�� wiem że aukcja dawno sie zakończyła ale to jest aktualne ;)

Edytowany przez kamil496, 12 maj 2013 - 13:37.