Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciężko ustawić głębokośc pracy ursus 914

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share matrix1993

matrix1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 luty 2013 - 19:47

ciężko ustawić głębokośc pracy ursus 914 Witam. Mam problem z moim ciągnikiem mnianowicie podnosi bardzo dobrze lecz wajchą do podnoszenia cięzko jest ustawić głebokość pracy przy oraniu trzeba ustawić w pewnym miejscu i wystarczy ruszyć dosłownie dwa milimetry wajchą w jedną czy w drugą stronę a pługi albo wyskakują z ziemi albo idą za głeboko. co robić panowie?
Proszę o Odpowiedzi :mellow:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciężko ustawić głębokośc pracy ursus 914 Dzisiaj, 11:47
  •  

#2 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 03 luty 2013 - 20:44

ciężko ustawić głębokośc pracy ursus 914 A rączkę tą przy błotniku używasz. Ona powinna być na pierwszym położeniu, całkiem do góry.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share matrix1993

matrix1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 luty 2013 - 00:33

ciężko ustawić głębokośc pracy ursus 914 Ogólnie sytuacja wygląda tak że od dwóch lat oram tym ciągnikiem (wcześniej orał ojciec teraz pracuje w szwecji) i nigdy tej wajchy nie używałem przyznam się że nawet nie wiem do czego służy ale z tego co widzę to ona jest zawsze na dole i odkąd ja robie to właśnie mi się tak źle robiło pytałem taty i on mi mówił że też tej wajchy nie używał i od kilku lat jest juz tak źle orać. Niestety teraz tego nie sprawdzę ponieważ rozpołowiłem ciągnik i robię skrzynie dokładnie czwarty bieg bo mi się posypał a rok temu go robiłem znajomy mówł że to wina nowych cześci że się bieg posypał. Jeżeli macie jescze jakieś propzycje odnośnie tego podnoszenia to proszę o napisanie z góry dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Grzegorzmajster

Grzegorzmajster

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 14 luty 2013 - 12:11

ciężko ustawić głębokośc pracy ursus 914 Musisz sciągnąć podnośnik i będzie tam wystawać taka dzwignia od wałka impulsów sprawdż czy ma luz jak ma to masz przyczynę

Edytowany przez Grzegorzmajster, 14 luty 2013 - 12:11.

Dodaj odpowiedź