Skocz do zawartości

Zdjęcie

agregat uprawowo siewny

66 odpowiedzi na ten temat

#61 Share KOVU

KOVU

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 07 październik 2013 - 17:37

agregat uprawowo siewny zerknij tez na ta firme http://www.skotarek-...owo-siewny.html ja mam ich agregat tylko ze talerzowy robote robi super na razie zasiane 20h zadnego problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agregat uprawowo siewny Dzisiaj, 11:54
  •  

#62 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 07 październik 2013 - 18:17

agregat uprawowo siewny no dosc ciekawie wyglada ten agregat skotarka no i waga 620kg to nie tak zle a mam pytanie co do hydropaku to lepiej jak jest na dwoch silownikach czy na jednym ,wydaje mi sie ze jak na dwoch to niebedzie bujalo na boki ale niewiem a jak cenowo wyglada taki agregat skotarka 3m z walem rurowym, kolego KOVU ten swoj agregacik jakim ciagnikiem ciagniesz

#63 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 październik 2013 - 18:27

agregat uprawowo siewny .

Edytowany przez e1leex, 20 luty 2014 - 19:15.

#64 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 07 październik 2013 - 18:37

agregat uprawowo siewny no zgadza sie sa niby do wzruszenia kolein po ciagniku ale niewiele to daje, a mam pytanie ile moge dostac za ten agregat co daje w linku to moj agregat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 08 październik 2013 - 04:36

agregat uprawowo siewny Wujek kupił taki agregat od Stokarka, i podoba mi się on. Dał z 14,5 tyś ale z wałem croskil, to dopłata z 3 tyś.
Przerobiliśmy go trochę od razu.
Wyrzucił te łapy na drugim rzędzie, założyliśmy tam włókę, a na przodzie te profil przedłużył i założyliśmy łapy na całej szerokości agregatu.
Ale nie wiem jak robi bo jeszcze nie rozmawiałem z nim.Narzeka podobno że zetor 12111 trochę słaby.

#66 Share KOVU

KOVU

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 08 październik 2013 - 07:05

agregat uprawowo siewny tom31 u mnie pracuje z DF k610 tylko ze ja mam talerzowy a to inna waga silownik ma zadanie tylko podniesc albo opuscic siewnik ktory po podniesieniu i tak spoczywa na podporach czyli nie obciaza hydropaku i jest bardzo stabilny w transporcie
tomek 73 zetor moze miec problem z tym agregatem ze wzgledu na spora wage co wynika z zalozenia walu crosskil i braku przedniego napedu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#67 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 29 październik 2013 - 06:16

agregat uprawowo siewny Panowie i panie :) użytkuje ktos moze ta maszyne o nazwie euro-masz producent to agromar z miejscowosci sadowie poczta irzadze zalaczam link do fotki http://tablica.pl/of...104538912��cena dosc ciekawa mozna negocjowac jeszcze i maszyna zle niewyglada,czekam na jakies wypowiedzi użytkownikow i tych wszystkich którzy spotkali sie z produktami tego producenta.

Edytowany przez tom31, 29 październik 2013 - 06:17.