Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szambo domowe

44 odpowiedzi na ten temat

#41 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 24 kwiecień 2008 - 22:50

Szambo domowe możesz stosować na ogórki i pomidory w przydomowym ogródku a i jeszcze na sałate rozcieńczone w wodzie 1 do 20 oczywiście dolistnie.

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szambo domowe Dzisiaj, 15:16
  •  

#42 Share dorcia

dorcia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 08:59

Szambo domowe Mam pytanie chcę postawić domek holenderski(całoroczny) u rodziców na działce( na wsi),ale nie mogę przyłączyć się do ich szamba i chcielibyśmy kupić zbiornik na szambo i co jakiś czas wywozić. Jeden szczegół!! czy to też potrzebuje pozwolenia i co by mi zrobili, jak bym nie zgłosiła tylko bez niczego postawiła i w razie kontroli pokazała rachunki wywozu!

#43 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 30 kwiecień 2010 - 12:29

Szambo domowe Prawo budowlane określa dokładnie jakie zbiorniki podlegają procedurze uzyskania pozwolenia a jakie tylko "zgłoszeniu".
Wykonanie robót budowlanych na które nie ma uzyskanego pozwolenia lub zgłoszenia to samowola budowlana. Zależnie od tego, czego dotyczy samowola, według zapisów ustawy określa się karę pieniężną, coś na podobieństwo taryfikatora mandatów.
Budowa całorocznego domu z całą pewnością podlega koniecznosci uzyskania pozwolenia, wtedy przy okazji musi byc też projekt zbiornika na nieczystości. W zwiazku z tym, można to wszystko bez boleśnie załatwic za jednym razem, w jednym pozwoleniu.
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share dorcia

dorcia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 12:41

Szambo domowe Tak tylko my nie chcemy budować domku tylko kupić domek holenderski (prześle link ) takie domki nie stawia się na podmurówce (bez żadnych fundamentów) tylko np. na bloczkach betonowych.Czy takie zgłoszenie coś kosztuje ?
http://www.domki-hol...olenderskie.htm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share marcinb8

marcinb8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 01 październik 2010 - 10:44

Szambo domowe witam. nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tu, czy ktoś się orientuje ile płacą oczyszczalnie za wywiezienie fekalii na pole rolnika?? ponieważ widzę, że w mojej okolicy kilka osób odbiera fekalia na swoje pola tylko nikt nie chce się przyznać ile zarabia??