zbych0987

Case seria Quantum C

Polecane posty

zbych0987    4

Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat ciągików Case z serii Quantum.

W szczególności interesują mnie modele oznaczone literką C gdyż zastanawiam się na jednym z modeli.

Szczegółowe informacje można znaleźć na poniższej stronie gdyby ktoś nie był w temacie:

http://www.bmdanex.pl/ciagniki-rolnicze-case-dealer-podlaskie/casequantumc.html

 

Będę szczególnie wdzięczny za Wasze opinie, które mam nadzieję potwierdzą mój wybór...


Sprzedam miesięczniki TopAgrar z lat 2006-2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

jeździłem bratem bliźniakiem czyli t4000 z NH, jakoś mnie nie urzekł ten ciągnik, niski, pokraczny, jakiś taki dziwny, pewnie sprawdzał by się w pomieszczeniach z ładowaczem, w polu jakoś go nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych0987    4

O właśnie kolego trafiłeś w sedno. Szukam czegoś do niskiej obory właśnie celem wywózki obornika. :) Myslę, że z załadunkiem obornika na przyczepę nie będzie problemów biorąc pod uwagę wysokość podnoszenia tura.

Poza tym, z racji małego spalania ( tak podejrzewam po silniku ) wykorzystywałbym ten ciągnik do małych prac polowych. Głównie zwózka bel i prace na łąkach.

A znasz może kogoś kto miał do czynienia z Casem C ??


Sprzedam miesięczniki TopAgrar z lat 2006-2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

widziałem gdzieś w okolicy stayera kompakta, to jest to samo, ale osobiście nie znam nikogo kto by używał takiego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@zbych skąd jestes?

 

co do samego quantuma c to juz go niestety nie kupisz, ale zato jest jego następca czyli Farmall C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych0987    4

Steyr Compact - owszem jest też małym ciągnikiem ale z kabiną jest sporo wyższy od Case, więc raczej odpada.

 

@qazi - jestem z mazowieckiego, okolice Sokołowa Podlaskiego.

A dlaczego piszesz, że nie kupię już Quantum ?

W poprzednim roku we wrześniu widziałem te modele na wystawie w moich okolicach i myślę, że nie będzie problemu.


Sprzedam miesięczniki TopAgrar z lat 2006-2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz    2

Mój sąsiad ma od lata 2012 Case Quantum 65c. Drugi Case w jego gospodarstwie, ma jeszcze JX 80 z ładowaczem Quicke. Jeżeli interesuje Cię coś konkretnego na temat ciągnika to wal śmiało :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kynek7    1

@qazi

 

a skąd masz informacje że quantum c nie ma już w ofercie? Dealer NH nie widzi problemu żeby zamówić T4000 deluxe, tylko cene chorą rzucił na wstępie i ciekaw byłem jak to wygląda w czerwonych barwach :)

Edytowano przez kynek7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych0987    4

@xyz interesowałoby mnie to jaka jest jego wysokość z kabiną ? Czy kabina była zamontowana fabrycznie czy też musiał montować ją z jakiejś firmy?

A sąsiad ma tego case z turem czy bez ?


Sprzedam miesięczniki TopAgrar z lat 2006-2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kynek7    1

jeśli pytasz o wysokość quantum c, to poniżej 2,4m na oponach r30 a kabina jest w standardzie na naszym rynku z tego co wiem. Musze też przyznać racje @qazi bo nie ma nigdzie juz quantum c ale bez problemu można kupić nh t4000 lub odpowiednika od steyr, którego dealer przedstawił lepszą ofertę z lepszym wyposażeniem niż nh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj