Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naprawa skrzynki przekładniowej siewnika Amazone D7

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share henryk0505

henryk0505

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 luty 2013 - 20:26

Naprawa skrzynki przekładniowej siewnika Amazone D7 Witam. Jestem nowym forumowiczem. Mam taki problem i proszę o pomoc.
W moim amazone d7 trzeba wymienić łożyska jednokierunkowe (sprzęgiełka). Próbowałem ale to ciężka sprawa, trudno do nich się dobrać. Może ktoś coś podpowie lub wskaże gdzie i jak to zrobić. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Naprawa skrzynki przekładniowej siewnika Amazone D7 Dzisiaj, 04:21
  •  

#2 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 02 luty 2013 - 20:37

Naprawa skrzynki przekładniowej siewnika Amazone D7 Poszukaj na allegro firmy która wymienia i nie robi drogo, ale dobrze ja robiłem w tamtym roku i szczerze polecam a po naprawie zalałem olejem do automatycznych skrzyni biegów :) dokładność co do grama jak ustawie :)

#3 Share henryk0505

henryk0505

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 luty 2013 - 21:03

Naprawa skrzynki przekładniowej siewnika Amazone D7 A możesz podac mi namiar gdzie to robiles, link do strony czy coś. Dzięki bardzo

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 02 luty 2013 - 21:17

Naprawa skrzynki przekładniowej siewnika Amazone D7 Kurcze nie mam pewności ale zadzwoń do tej firmy http://moto.allegro....2983039279.html Wymontowałem tylko swoja skrzynkę wysłałem kurierem i za 2 czy 3 dni wróciła opuścili na łożyskach i za rozebranie i złożenie wzięli nie tak drogo i jeszcze takie tulejki wstawili uszczelniające i sieje jak ta Lala :) nie pamiętam dokładnie ale za komplet z wysyłką wyszło coś około 700 pln a znajomy jak sam robił to kupował łożyska po 300 pln i tokarz musiał kombinować bo nigdy tego nie robił a można tam uszkodzić te plastiki a i są 2 rozmiary tych łożysk u mnie po tej naprawie sieje rzepak 2,5 kg /ha i moge ustawić co do 100g :-) a wcześniej wróżenie z fusów Pozdro i powodzenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share henryk0505

henryk0505

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 luty 2013 - 22:04

Naprawa skrzynki przekładniowej siewnika Amazone D7 Dziękuję bardzo!!! Już odnalazłem firmę.Jutro będę dzwonił.Jesteś OK! :)

#6 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 02 luty 2013 - 22:25

Naprawa skrzynki przekładniowej siewnika Amazone D7 Spoko sam wiem jaki miałem problem jak próba kręcona nie wychodziła mi i ta niepewność jak sie wysieje ;-) Pozdro

#7 Share henryk0505

henryk0505

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 luty 2013 - 22:25

Naprawa skrzynki przekładniowej siewnika Amazone D7 Dzwoniłem.Firma owszem uprzejma ale życzy dużą kasę za wymianę trzech łożysk-sprzęgiełek rozmiar 6205, znajdujących się na jednym wałeczku-1200zł.Koszt jednego zamiennik 130zł.
Cały problem to sciągacz trzeba zmodyfikować i wyciągnąć wałeczek,dostęp b.dobry.Może ktoś to robił i mi podpowie jak podejść do tego by nie uszkodzić? Pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Jacy1975

Jacy1975

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 26 kwiecień 2015 - 09:24