Polecane posty

marju12    44
Napisano (edytowany)

witam panowie ostatnio jeden gosc co ma ubojnie krolikow zaproponowal mi ze skupi odemnie po 9 zl za wage zywa krolika i zebym rozkrecal hodowle jak to u was wyglada ?

Edytowano przez dogberry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Całkiem nie głupia cena. Pociśnij go na 10zł/kg i wchodź w to. Ja chętnie bym również zadziałał gdyby mi ktoś zaproponował taką cenę. Z jakiego jesteś województwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

U mnie 6 zł za wagę żywą i dużo sztuk oddaje ale czasami mam dodatek więc jest więcej, ale 9 zł/kg to bym sie nawet nie zastanawiał jeszcze nawet umowę bym podpisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

tylko ze to nie na umowe.Z moich obserwaji wyglada ze teraz szykajaq zywcAna gwalt jak sie uspokoi to i 5 zeta nie chca dac, jestem z malopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

@marju12 ale najlepiej mieć umowę no bo co ty będziesz miał np 1000 sztuk królików i oni powiedzą że nie kupią albo kupią ale po 4zł/kg no i co ty zrobisz w takiej sytuacji? teraz wszystko musisz mieć na papierku :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

ja mam na to taki sposob ,ze mam kilku odbiorcow dzwonie po kolei z zawsze jak nie ten to drugi tylko kwestia ceny.Ja nie oddaje za jednym razem wiecej nisz 300-320sztuk chowam je na wlasnej paszy wiec zawsze cos zarobie.nawet gdyby cena byla 5 zl a 1000szt musisz karmic granulatem bo inaczej bys nie nastarcxzyl wowczas musi byc umowa racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

A ile królik rośnie czasu od urodzenia do sprzedaży? Bo jak świń nie dadzą trzymać to może na tym lepiej się wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Z królikami jeden problem: pomór. Jak zdychają to często wszystkie niemal na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

A ile królik rośnie czasu od urodzenia do sprzedaży? Bo jak świń nie dadzą trzymać to może na tym lepiej się wyjdzie.

 

 

Brojlery królicze to do 3-4 miesięcy i są gotowe do sprzedaży i uboju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afian    0

Widze ze cena zywca krolika nie wyglada ciekawie, ja zaczynam hodowle krolikow. Aktualnie nie mam duzo ale jezeli ktos by mial namiar do jakiegos skupu na terenie woj. lubelskiego to bylbym bardzo wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowo powstający skup żywca króliczego w woj lubelskim (okolice Chełma), skupi od hodowców króliki rasy nowozelandzkiej oraz termondzkiej (białe z czerwonymi oczami) o wadze ok. 3 kg. Preferowane jak największe ilości oraz woj lubelskie i bliskie okolice. Dojazd do hodowcy, atrakcyjne ceny.

Zainteresowanych proszę o kontakt: skup.krolikow.lubelskie@op.pl

Na pewno odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skup i ubój królików EKO-DRÓB w Lubomierzu S.J. - Siedziba Lubomierz 55 Łapanów małopolskie Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska - Ubojnia Królików Sanocka 23 Rymanów podkarpackie Firma Produkcyjno-Handlowa KANWIL Sp. z O.o. Rzeszowska 136 Dębica podkarpackie POLNUTR Sp. z O.o. Starowolsztyńska 2 Rakoniewice wielkopolskie LAS-KALISZ Sp. z O.o. Tomnice, Krotoszyńska 1 Kobierno wielkopolskie MAKS S.C. Ubojnia Królików Handlowa 30 Ksawerów łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może czy są takie skupy w woj. świętokrzyskim?

 

 

W Klimontowie na jarmaku :D dawniej można było sprzedać a teraz to nie wiem czy dalej można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turboo101    0

witam. ponawiam temat jestem z lubelskiego i mam pytanie majac 150 sztuk krolika jest szansa ze uda mi sie sprzedac po 9/10zl za kg ? sa to rasy nowozelandzki, termondzki, kalifornijski. waga krolika to okolo 3,5/4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

witam. ponawiam temat jestem z lubelskiego i mam pytanie majac 150 sztuk krolika jest szansa ze uda mi sie sprzedac po 9/10zl za kg ? sa to rasy nowozelandzki, termondzki, kalifornijski. waga krolika to okolo 3,5/4kg.

 

 

 

 

kolego teraz cena od 7 zl do 8 ale musisz miec zarejestrowana u weterynarza i wypisac łancuch zywiniowy inaczej nie przyjmuja wcale.Owszem posrednik weznie pewnie i pokombinuje ale ty dostaniesz za to po 5 zl i to z laska.

Teraz bez papierow z weterynari ani rusz.coraz gorzej Tak rzadzi Platforma O.

Edytowano przez marju12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
combat82    0

witam wszystkich serdecznie.Czy macie jakas wiedze na temat skupu zywca kroliczego w woj.pomorskim.ludzie sa wybredni i wola kury z lidla niz prawdziwe miesko z przydomowej chodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek12345    0

Witam ja mam swa mała przydomowa chodowle i szukam kogos z okolicy płocka co sie trudni skupem oraz kogos kto ma własna chodowle w celu załorzenia nierejstrowanej lub rejstrowanej grupy chodowców :)wszystko zalerzy od nas jerzeli by nas było paru co kazdy by miał króliki zakładajac 20 osób kazdy po 20 samic co daje 200 samic i około 1000młodych królików to mogli bysimy simiało dzwonic po tych chadlarzach mój nr tele 515413011 mozemy ustalic warunki prosze o tele zajnteresowane osoby pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek12345    0

Dzwoniłem do pacjeta dziś i moze odebrac około 100 sztuk po trasie bo jezdzi koło płocka jak ktos zajnteresowany 515413011 niech pisze dzwoni cena od 6-7 zł daje troche lipa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Jakubpodkarpacie
      Witam mam problem z królikami które strasznie wolno przybierają na wadze,dostają siano,świerzą trawe,owies,kukurydza obierki ziemniaków i całe ziemniaki i cały czas dostęp do wody.Co może im brakować?
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Ziks
      Witam, czy ktoś wie gdzie bym mógł sprzedać króliki w kujawsko-pomorskim.
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj