Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koszty rekultywacji gruntu ornego po budowie lini energetycznej

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tomazi3p

Tomazi3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 837 postów

Napisany 01 luty 2013 - 21:34

Koszty rekultywacji gruntu ornego po budowie lini energetycznej Witam! Mam pytanie do obecnych tu rolników, czy zetknęliście się z kosztami rekultywacji gruntu ornego po budowie linii energetycznej 110 kv. Przy budowie tejze linii wykorzystywany był cięzki sprzęt budowlany i samochodowy. Dodam ze te prace były wykonywane w okresie poznej jesieni przy wysokiej wilgotnosci gleby. Efektem tej pracy była nie tylko linia ale i tez posadowiony słup. Po inwestycji pozostało mi 0.4ha zniszczonych upraw oraz w/w powierzchnia do rekultywacji (koleiny do 0.4m, zastoiska wodne itp) . Zna ktoś w przybliżeniu koszt takiej rekultywacji gruntu???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Koszty rekultywacji gruntu ornego po budowie lini energetycznej Dzisiaj, 22:06
  •  

#2 Share PancernyDRAG

PancernyDRAG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 01 luty 2013 - 23:04

Koszty rekultywacji gruntu ornego po budowie lini energetycznej Kosztów nie znam ale są kancelarie odszkodowawcze można podejść zapytać, oczywiście biorą od tego prowizję ale po sobie wiem że się opłaca.Poszukaj w swojej okolicy takiego biura np. w google. Swoją drogą niedostałeś już odszkodowania? Jak u mnie budowali gazociąg to dostałem.

#3 Share karolek12

karolek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 01 luty 2013 - 23:27

Koszty rekultywacji gruntu ornego po budowie lini energetycznej Kolega jak mozesz to podaj jak ci wycenili ten gazociag bo u mnie własnie przymierzaja sie do budowy, moze byc na PW

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Tomazi3p

Tomazi3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 837 postów

Napisany 02 luty 2013 - 18:35

Koszty rekultywacji gruntu ornego po budowie lini energetycznej Budowa dopiero została praktycznie zakończona, a ocene szkód była możliwa dopiero po roztopach sniegu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share karol9876

karol9876

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 13:11

Koszty rekultywacji gruntu ornego po budowie lini energetycznej Orientujecie się może jaki geodeta jest w stanie ocenić stopnień rekultywacji gleby? Jaki jest koszt takiej usługi? Czy ktoś z was robil takie pomiary?