Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1998

Fahr M1250 Hydromat-Opinie użytkowników

Polecane posty

Kamil1998    92

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z awaryjnością tego sprzętu, z dostępnością do części, jak jest ze sprawnością hydrostatu i jego awaryjnością? Oglądaliśmy dzisiaj jednego z silnikiem Mercedesa, heder 3.60m. 26tyś,to chyba nie dużo co? (po targu)
http://www.abload.de/img/s2370002w3j3x.jpg


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

Z tego co mi wiadomo tutaj były wsadzane,albo Fahra chłodzone powietrzem lub Merca cieczą


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianmmmm    1
Napisano (edytowany)

Mój szwagier miał takiego z silnikiem perkinsa 6cyl. Ja nim kosiłem przez 3 ostatnie sezony które był u niego (a był w latach 2001 - 2009) to za mojej kadencji hydromat do samego końca szedł bardzo dobrze z łożyskami nie było raczej problemu natomiast z pasami to już był problem, bo albo były za krótkie albo za długie i trzeba było albo naciągi usuwać albo przerabiać. Drugim problemem jaki był (może to dotyczy tego akurat przypadku) to rdza, pomimo garażowania był po prostu już dziurawy cały spód. Został ostatecznie sprzedany za cenę 11000zł do kapitalnego remontu wraz z silnikiem (dosłownie kapitalnego remontu).

PS> hydromat jest LINDE (taki jak w bizon gigant, koszt zamiennika około 5000zł)

Edytowano przez damianmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92
Napisano (edytowany)

Dzieki,a jak często wymienia się olej w tym hydrostacie?

Damian,a z którego roku był ten fahr??

Edytowano przez Kamil1998

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ridock100    0
Napisano (edytowany)

Mam taki sam model co do części wszystko sie dostanie pod zamowienie pasy jakie chcesz lozyska,koła pasowe , wiele części pasuje od bizona. Ja w swoim mam silnik perkinsa 6,heder 3.2. a co do hydrostatu to mysle ze nic sie nie powinno zepsuc nie ma on wielkich obciazen.u mnie chodzi jak narzie,nie zamienił bym go nigdy na skrzynie biegow, Jak za 26tys to moim zdaniem warto ja za swojego dalem 32tys. Duzo masz do koszenia?

Edytowano przez ridock100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
    • Przez kumix
      Witam
      Chciałem się zapytać czy ktoś posiada taki ciągnik na śląsku w promieniu do 200 km od Częstochowy ? 
      Chciał bym się z kimś spotkać pogadać na temat tego ciągnika.
      Pozdrawiam 
    • Przez kzt1736
      Witam, ile doleju do silnika Deutz Fahr 6.30tt 7.2 l ?
    • Przez MarcinWoos
      Witam, problem jest taki że jak ciągnik (df agrolux)  jest zimny to odpala lecz jak się rozgrzeje to nie chce zapalić jak go zgasze. Przekrecam kluczyk, kontrolki się zapalają i dalej nic odczekam z godz aż ostygnie i pali normalnie. Może ktoś mi podpowiedzieć gdzie szukać przyczyny? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj