Zaloguj się, aby obserwować  
CrEAtivE82

Pronar Tsa "ograniczenie" obrotów??

Polecane posty

CrEAtivE82    0

Jak to jest z tym Pronarem przy innych max KM osiągane są przy 2200 obr a w TSA przy 1800.

 

Czy to jest celowy zabieg aby zapełnić "lukę" miedzy 82A/SA a 1025, poprzez ograniczenie obrotów a zatem i KM.

 

Czy da się w Tsa bez problemu podnieść obroty do wartości jak w innych pronarach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian01    0

tak da się jak masz z lewej strony te cięgno to ręcznie możesz je do końca wziąć. A tak zeby pedałem można było dać mu 2tyś to muzisz podciągnąć te ciengno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

u mnie ruski 952 ma ograniczone na pompie obroty do 1980 i dla mnie to wystarcza bo jedynie nieraz z maks obrotami w transporcie chodzi


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

mam 82sa uturbiony czyli 82tsa jak by i koło 2000 kończą się obroty turbina nie nadąża dmuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

przy pompie koło dźwigienki masz dwie śrubki jedna od ustawiania minimalnych obrotów a druga od maksymalnych obrotów... wystarczy dolną śrubkę wykręcić i ustawić obroty jakie się chce


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ReV
      Witam, 
      Ciągnik stał 3 miesiące i podczas próby uruchomienia słychać tylko uderzenia w elektrowłącznik.
      Co zrobiłem dalej: kupiłem nowy rozrusznik z elektrowłącznikiem (nowy) i dalej nie zapala.
      Słyszałem że może być to wina przetwornika z 24V na 12V. Kupiłem nowy i dalej nie zapala. 
      Słyszałem tez że może być to wina jednego akumulatora, kupiłem 2 nowe i dalej jest problem.
      Przekaźniki też są 2 nowe.
      Słyszałem że coś może być nie tak z masą, jednak nie mam siły walczyć.
       
      Czy ktoś ma jakieś wskazówki/pomysły? 
    • Przez Bartek_00
      Witam. Planuję zakup rozrzutnika Pronar NV161/3 10T i chciałbym żeby pełnił dwie funkcje, a mianowicie był do rozwożenia obornika i przewozu kukurydzy. Chciałbym poradzić się osób, które posiadają ten rozrzutnik i stosują taką metodę. Czy demontaż tych wałków jest w miarę szybki i niekłopotliwy.
    • Przez Gamzi
      Dzień dobry. 
      Co to za czujniki? Jeden jest po lewej stronie pod kabina.
      Zdjęcie 1. Wtyczka jest odlaczona i we wtyczce jest włożony kawałek jakiegoś drutu- jakby czujnik pominięty i na krótko wtyczka wspiera. 
      Zdjęcie 2. Drugi czujnik nie wiem gdzie jest ponieważ z tylu wisi tylko wtyczka a czujnika nie widze. Sama wtyczka jest z tylu po lewej stronie wisi na wysokości mocowania górnego lewego silownika


    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , szukam mechanika od silnika d243 Pronar Mtz Belarus , ciągnik to Pronar 82 SA ale silniki mają jednakowe jak inne pochodne modele ... Jeśli ktoś miałby namiary na mechanika to bardzo byłbym wdzięczny . Województwo Śląskie .
    • Przez john1
      Witam gdzie dostane czujnik obrotow walka wom z tako wtyczko bo przegladałem na internecie to wszystke mają inno wtyczke tako jak na zdjeciu



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj