Skocz do zawartości

Zdjęcie

zetor power 95 problem ze sprzęgłem

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ymek994ziomek05

ymek994ziomek05

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 22:45

zetor power 95 problem ze sprzęgłem Witam , problem przedstawia się następująco : gdy odpalam ciągnik ciśnienie sprężarki zawsze bliskie jest zeru i czekam aż napompuje sprężarka , potem chcę ruszyć i jak ruszam zapala się czerwona kontrolka STOP i piszczy mi ciągle , wezwałem serwis skalibrowali mi centralkę no i przez jakiś czas był spokój jednak po jakimś czasie problem pojawił się na nowo . Teraz tak jakby znikły mi biegi tzn muszę wchodzić na wysokie obroty aby ruszył mi traktor . Problem kieruję do posiadaczy power'ów czy ktoś z was borykał się z podobnym problemem. Co to może być ? jakieś czujniki ? Dodam że , traktor użytkuję już jakieś 3 lata . Proszę o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zetor power 95 problem ze sprzęgłem Dzisiaj, 16:32
  •  

#2 Share adam18212

adam18212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 01 luty 2013 - 09:08

zetor power 95 problem ze sprzęgłem U mojego sąsiada kiedyś tak piszczał to musiał wymienić chyba jakiś filtr. U niego wtedy ten zetor miał zrobione coś około 500-600 mtg, Tyle że u niego biegi wszystkie póki co dobrze działały, ale co to był za filtr i czy to u ciebie jest podobna sytuacja to nie wiem. Napisałem bo może akurat coś ci to pomoże.
Ci co mają ten traktor na pewno ci pomogą;)

#3 Share DAWID_W

DAWID_W

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 01 luty 2013 - 11:09

zetor power 95 problem ze sprzęgłem Witam moze tez byc taka przyczyna ze 3 letnia powerka ma jeszcze stary komputer i moze bedziesz musial go wymienic,
wiem to spory koszt ok 4 tys ale kolega tez tak mial,przy zaladunki slomy caly czas mu szarpala nie umial tego opanowac,
postawil go do mechanika który naprawia tylko zetory i powiedzial ze to przyczyna starego komputera ze te stare tak robia, wymienił mu go i problem znikł.pozdrawiam ja mam powerke 105 i jak narazie idzie bezszwankowo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Piotrek1985

Piotrek1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 01 luty 2013 - 21:27

zetor power 95 problem ze sprzęgłem a migają ci kontrolki od pólbiegów ??
jak tak to zczytaj ile pierwsza a ile druga

#5 Share ymek994ziomek05

ymek994ziomek05

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 03 luty 2013 - 08:52

zetor power 95 problem ze sprzęgłem migają , kombinacja 21 ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Piotrek1985

Piotrek1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 03 luty 2013 - 13:37

zetor power 95 problem ze sprzęgłem 21- Ciśnienie włączające oleju w sprzęgle jezdnym do tyłu
opis usterki: Zawór P3 nie jest dokładnie otwarty. Czujnik PSR nie jest zwarty
naprawa: Kontrola (wymiana) zaworu P3. Kontrola (wymiana) czujnika PSR. Przerwany obwód zaworu P3.
Przerwany obwód zaworu PSR. Kontrola okablowania
uwagi: Jeżeli ciągnik może jechać do tyłu, usterka dotyczy czujnika PSR, ew jego obwodu
ewentualnie zle odczytałes kontrolki i masz bład 12 czyli niskie cisnienie w skrzyni biegów

wiecej na pv lub gg

Edytowany przez Piotrek1985, 03 luty 2013 - 22:15.