matx66

Drzwi przesuwne stara kabina C-360

Polecane posty

UrsusFan1222    23

@ Locke ok nie ma problemu, tylko telefonem. Bo siostra zabrała mi aparat <_<


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23
Napisano (edytowany)

Na prośbę użytkowników @Locke i @Ursus

post-7742-0-58052600-1360015447_thumb.jpg

post-7742-0-05606600-1360015659_thumb.jpg

Edytowano przez UrsusFan1222
  • Like 1

W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

w tym przypadku mamy problem z obrysowka, niestety trzeba pozbyc sie lampy, jak widac kolega przeniosl blizej skrzynki

a ja ponawiam prosbe o zdjecie drzwi otwieranych do przodu, glownie interesuje mnie dolna czesc przy blotniku


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Dzięki stary :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Puściłem zdjęcia, ale chyba nie zaakceptowali moderatorzy. Nie wiem czemu.

Ale ja podobnie zrobiłem, tylko ze wyrzuciłem tę blachę z dołu na ciągniku, drzwi przedłużyłem, objechałem drzwi kształtownikiem 15x15, bo były bardzo nie stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioboss    39

Ja miałem dawniej parę lat temu taką kabinę.Złom to był niesamowity,ale jak objąlem ciągnik w posiadanie,to się za nią wziąłem.Zrobiłem otwierane drzwi,ale normalnie,w kierunku jazdy,nie na koło.Pospawałem to wszystko trochę,bo strasznie rozwalone bylo i niektóre rzeczy trzymały się na przysłowiowym drucie.Tylnej szyby nie było,bo została wybita opryskiwaczem,ale jako ciekawostkę napiszę,że pasuje idealnie szyba przesuwna z drzwi od zuka,taką też załozyłem.Miałem plany na zrobienie otwieranej tylnej szyby jak w nowszych kabinach,ale nie wiedziałem wtedy,że te orginalne szyby sa dostępne.Podsumowując,to pozbyłem się tej kabiny z radością,bo to była blaszana puszka,w której bolała głowa i która i tak nie zabezpieczała przed skutkami wywrócenia ciągnika.Jeździłem bezz kabiny ponad 10 lat,aż wreszcie udało mi się dostać najlepszą kabinę,jaka kiedykolwiek była montowana w c-360.

obraz010xv.jpg

Parę rzeczy poprawiłem,a w planach jeszcze parę innych.Nowe kabiny i tak nie dorównują wytrzymałoścą takiej sokółce,a brzydkie są jak noc.Takie beznadziejne kwadratowe budy bez żadnego wyglądu.Jedynie koja mi się podoba,ale jest nieziemsko droga.W swojej zrobię sobie tapicerkę na błotnikach,będą przykręcone do kabiny,zamiast do zwolnic i wszystko ładnie uszczelnione i zrobiona podłoga.Ale to na razie plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAPEK1981    8

A zrobil ktos otwieranie drzwi do gory tak jak chyba w lamorgini czy ferrari. A tak na serio ja mialem taka kabine i ja sprzedalem (bo bym garba dostal) i kupilem sokolke stary typ jedne dzwi. Cena 1400 zl, dorobilem drugie drzwi i przednie dolne szyby zalozylem od nowszej sokolki. I jest super tylko troche waskie wejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyn1980    0

witam

posiadam niedzwiedzia w takiej kabinie i brakuje mi paru elementów

gdyby ktoś posiadał jeszcze orginały np, dolne zabudowe od strony hamulca i plandeke od strony podnośnika a mu nie potrzebne to odbiorę nieodpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj