Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hamulce i kierukowskazy

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 30 styczeń 2013 - 21:22

Hamulce i kierukowskazy Mam założony przerywacz w ciapku taki jak w mf chodzi bardzo ładnie ale w sklepie mi gość powiedział żeby założyć do niego jeszcze przekaźnik tylko moje pytanie jak to zrobić żeby chodził nie powiedział mi jak ale chyba muszę go włączyć za przerywaczem tak aby prąd on dawał na żarówki a przerywacz go załączał i rozłączał o to chodzi koledzy. drugie pytanie jak zrobić przekaźnik do świateł hamowania. Jeżeli podłącze przekaźnik do bezpieczników to w chwili gdy włączę kluczyk to on sie już załączy i jak wcisnę pedał to światła będą szły przez niego będzie to świecić ale moje pytanie czy jak przekaźnik będzie cały czas załączony to nie spali się , myślałem żeby zrobić tak jak w zetorze że są dwa włączniki przy pedale jeden żeby załączał obwód prądu do żarówek a drugi włącznik do zamknięci obiegu od stacyjki do przekaźnika, mylicie że takie coś by dało się zrobić dodam że mam 4 lampy z tyłu na ciapku i trochę prądu leci aż stacyjka się grzeje, inne światła już wywaliłem i dałem przekaźniki jestem bardzo zadowolony. A jak trzeba podłączyć włącznik od awaryjnych od mf 255 do przerywacza też od mf.

Edytowany przez zetorlublin7341, 30 styczeń 2013 - 21:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hamulce i kierukowskazy Dzisiaj, 15:55
  •  

#2 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 30 marzec 2013 - 19:59

Hamulce i kierukowskazy A po co chcesz podłączyć przekaźnik do przerywacza kierunkowskazów? Tylko dlatego, że tak Ci powiedział sprzedawca, który pewnie jest z zawodu piekarzem i nawet nie wie co sprzedaje a udziela porad dotyczących instalacji elektrycznych? Tutaj masz odpowiedzi na Twoje pytania: http://www.agrofoto....-elektrycznych/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 30 marzec 2013 - 20:57

Hamulce i kierukowskazy pewnie ci chciał wcisnąć jakiś przekaźnik bo nie miał mu kto tego kupować