Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lemken Rubin v Amazone Catros

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 22:16

Lemken Rubin v Amazone Catros Co wybrać do uprawy pożniwnej i ewentualnie do uprawy pod rzepak żeby ciężkie gliny ściąć i ubić i proszę nie pisać ze np. Agromacz lub Ares zrobią tak samo bo to nieprawda a o żywotności Polskich maszyn to można by dużo pisać . Słomy nie zbieram kuku na razie nie uprawiam ale kto wie co będzie za lat kilka. Podpowiem ze Amazone tańsze ale na mniejszych talerzach nie ma ekranów bocznych oraz grzebieni pomiędzy sekcjami i zab. na gumach. Lemken talerze 620 zab. sprężynowe , wał tandem rura-płaskownik. 2 ekrany oraz 2 zgrzebła rozstaw talerzy to ponad 1m ( belka od belki) To tyle z grubsza. O ceny lepiej nie pytac bo wyyyysokie. Ale jak to niektórzy mówią jak drogie to i musi być lepsze :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lemken Rubin v Amazone Catros Dzisiaj, 09:08
  •  

#2 Share maromaro

maromaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 23:36

Lemken Rubin v Amazone Catros będziesz brał to na jakiś program z PROW? w ogóle to na ile ha potrzebujesz taką maszynę?

#3 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 08:17

Lemken Rubin v Amazone Catros Kolego miał na testach obydwie brony, uprawa po rzepaku, po zbożach i po kukurydzy też nie zbiera wogóle słomy i bardzo słabo wypadło amazone a lemken no poprostu marzenie, sam widziałęm efekt pracy rubina i naprawde polecam ta brone zreszta tak samo On wybrał lemkena tylko czas oczekiwania ponad pół roku ;)

#4 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 15:02

Lemken Rubin v Amazone Catros Maszyna będzie pracowała prawie na 150 ha.
@małopolanin64 To tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu że Lemken lepszy. Amazone można by porównywać z Heliodorem ale to inna maszyna do innych celów. Maszyna nie brana pod PROW ani żaden kredyt. A z czasem oczekiwania min. pół roku jak dzisiaj zamówię to początek ,około 10 sierpnia odbiór ale chyba warto poczekać. A w żniwa zobaczycie co przyjedzie :)

#5 Share maromaro

maromaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 17:54

Lemken Rubin v Amazone Catros Farmet Diskomat jest bardzo podobny do tego Lemkena porownaj sobie http://www.farmet.pl...e-diskomat.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 22:25

Lemken Rubin v Amazone Catros Masz rację maszyna bardzo podobna, cena pewnie trochę niższa ale Lemken jest maszyna sprawdzoną.

#7 Share Narcotic

Narcotic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, muzyka.

Napisany 13 kwiecień 2013 - 19:42

Lemken Rubin v Amazone Catros Również zastanawiam się nad rubinem bo to po prostu najlepsza talerzówka tylko, że najdroższa i czas oczekiwania jest zbyt długi. Pod uwagę biorę jeszcze Farmet Diskomat bo też jest na sprężynach i mocowanie podoba mi się bardziej niż w lemkenie a cena jest o 1/5 niższa niż rubina. Lemkena widziałem w pracy i efekt na polu jest niesamowity (amazone przy lemkenie wypada bardzo słabo) poza tym dwóch znajomych ma rubiny i wiem o nich wszystko. Proszę o jakąkolwiek opinię o Farmecie bo nie znam zbyt dobrze tej firmy i maszyny. Jak jest z jakością Farmeta bo z lemkenem to wiadomo. Czy ktoś z użytkowników agrofoto ma talerzówkę Farmet diskomat?

#8 Share pkzaba

pkzaba

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 00:58

Lemken Rubin v Amazone Catros Do Małopolanin 64: Ty chyba w Lemkenie robisz kolego ja mam Amazone Catrosa 7,5m zgadnij jakie wydajności osiągam ?
mam rzepak i nie mam problemów z tym ze musze 2 razy uprawiac wystarczy dobrze ustawić maszyne z i odpowiednią predkoscia jezdzic : maszyne kupiłem w zabikowie i maja profesjonalny serwis i zajebi... ceny!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share wlodarski84

wlodarski84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 19:30

Lemken Rubin v Amazone Catros Witam.
Ja sprzedałek kilka Rubinów. Głównie uprawa po kukurydzy na ziarno. Nie mam niezadowolonych Klientów.
Jeżeli potrzebujecie mogę wystosować odpwiednią ofertę oraz przyspieszyć czas oczekiwania w Lemkenie.
Oczywiście w zależności jaka to maszyna, ale często się udaje.
Pozdrawiam Łukasz
506 121 707