Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeglądy i naprawy maszyn oraz dojazd do klienta w okresie gwarancyjnym

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 21:44

Przeglądy i naprawy maszyn oraz dojazd do klienta w okresie gwarancyjnym Wiam,
chciałem zapytać się jak to jest u was z przeglądami i naprawami gwarancyjnymi. Szczególnie interesuje mnie to czy płacicie za dojazd do siebie(klienta)??
Ja mam zakupiony ciągnik w Agrohandlu we Woźniakowie k/Kutna i oni jak raz przyjechali, bo był problem z aku to za dojazd policzyli sobie 1,80zł/km, a mają 30 do mnie.
Najlepiej jakby się wypowiedziała osoba która u nich kupiła np. ciągnik, bo mi się wydaje że mnie robią w balona.
Przecież jest gwarancja to za co mam jeszcze płacić za dojazd?? Płaci się jedynie za materiały eksploatacyjne zastosowane przy przeglądzie.
Kolega kupił DF-a to byli u niego już 8 razy, bo ma z nim niemałe problemy i ani razu nie zapłacił za dojazd, mają do niego ok 100km.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przeglądy i naprawy maszyn oraz dojazd do klienta w okresie gwarancyjnym Dzisiaj, 13:45
  •  

#2 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 22:23

Przeglądy i naprawy maszyn oraz dojazd do klienta w okresie gwarancyjnym Ja u siebie z delerem jestem tak dogadany że za dojazd i wymianę filtrów i olei płace 1 zł netto :) Kupuje u nich filtry i oleje ceny uważam ze maja ok. Ciągnik jest już rok po gwarancji i nic się nie zmieniło. Jak była drobna awaria (ale za to trudna do zlokalizowania ) to za 3 godz. pracy zapłaciłem 100 razem ze skalibrowaniem podnośnika i wykasowaniem wszystkich błędów w oprogramowaniu. Dealer ma do mnie 95 km:)

#3 Share maciek1991

maciek1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 00:18

Przeglądy i naprawy maszyn oraz dojazd do klienta w okresie gwarancyjnym Nie powinno być tak że płacisz za dojazd przy gwarancji. U mnie jak przyjeżdżali to ani razu nic nie płaciłem a mam około 70km . Jedynie przy przeglądach był doliczony dojazd na fakturze.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Przeglądy i naprawy maszyn oraz dojazd do klienta w okresie gwarancyjnym Dzisiaj, 13:45
  •  

#4 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 12:06

Przeglądy i naprawy maszyn oraz dojazd do klienta w okresie gwarancyjnym Dokładnie tak jak pisze Maciek płacisz tylko za dojazd na przegląd a nie na naprawę gwarancyjną.

#5 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 02 luty 2013 - 11:25

Przeglądy i naprawy maszyn oraz dojazd do klienta w okresie gwarancyjnym Tak jak piszą koledzy wyżej. Dealer pewnie skasował za dojazd od Ciebie i z fabryki. Pamiętajcie żeby zawsze mówić niech przyślą fakturę, to nieco studzi ich zapędy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 02 luty 2013 - 14:09

Przeglądy i naprawy maszyn oraz dojazd do klienta w okresie gwarancyjnym Czyli jeśli przegląd to płacę za swoje jedynie ich robota np. wymiana olejów, filtrów, dokręcanie głowicy(belarus) jest za darmo, a jeśli coś się zepsuje to nie mam prawa dać nawet złamanego grosza za części-robotę-dojazd, bo przecież jest gwarancja, w sumie to logiczne,
dzięki i pozdrawiam :)
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330