Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny słomy

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
899 odpowiedzi na ten temat

#461 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 13 luty 2012 - 21:28

Ceny słomy witam hmm ceny absurdalne....u mnie na tą chwile balot 120 na 120 chozi po 70zł i ciężko kupić....dużo bydła u ludzi,ziemie słabe i w tym roku wyjątkowo mało słomy , w żniwa początkowo było po 20zł za balot plus swoja prasa,po paru dniach jóż po 30-35zł plus prasa ,ludzie jóż w marcu zaklepywali działki w żniwa już było cieżko coś kupić...

Edytowany przez milanreal1, 14 luty 2012 - 01:08.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny słomy Dzisiaj, 19:35
  •  

#462 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 17 luty 2012 - 19:14

Ceny słomy Ojciec dzwonił do gościa, oferuje on 300 za słomę i 400 siano. Nie wiem w jakim celu to bierze, jest z okolic Konecka kuj.- pom.

#463 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 19 luty 2012 - 14:19

Ceny słomy A co kupuje on od was słome? Nazwisko można prosic?
Case <3

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#464 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 19 luty 2012 - 14:48

Ceny słomy u mnie jest gość co daje 200zł czy 300zł za tone słomy i bierze ją na jakiś brykiet czy coś takiego

#465 Share Piotrek1975

Piotrek1975

ROLNIK.PL

• Members
  • PipPipPip
  • 1328 postów
  • Zainteresowania:Bydło rasa Simentalska,boks, uprawa ziemi.

Napisany 19 luty 2012 - 16:01

Ceny słomy W mojej okolicy bela kosztuję 50- 60z Za 100 to bym ni pchną , 3 lata temu sprzedawałem po 200 za tonę z pola tylko ja belowałem. :)

#466 Share szymon170696

szymon170696

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 02 marzec 2012 - 21:00

Ceny słomy ja kupuje po 25 zł za bele 120/120 ale troche po znajomości

#467 Share Mateusz3

Mateusz3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla opasów i tuczników

Napisany 03 marzec 2012 - 11:26

Ceny słomy Kupię słomę gotową z Wielkopolski okolice Jarocina morzę być transport własny lub przywóz PILNE!!!Proszę o kontakt ze mną na komunikatorze z góry dzięki.

#468 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 11 marzec 2012 - 12:15

Ceny słomy Po ile u Was mała kostka słomy, u mnie 3-4 zł?

#469 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1470 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 14:07

Ceny słomy A ja trochę kostkuję myślę że od razu jak wezmie z pola to mu skostkuję po 2 zł jak ze stodoły to 3 zł powinna być ,część sobie sami wałkują i płacili po 5 zł za wałek dotychczas tylko widzę że to żadna cena była ,ktoś może sprzedawał słomę a klijent sam sobie wałkował to za ile albo w tym roku jakieś ma propozycję

#470 Share APPACZ1

APPACZ1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza rolnictwo sport muzyka imprezy itp. itd.

Napisany 11 marzec 2012 - 14:46

Ceny słomy dzisiaj właśnie wziołem kase za 1200 kostek słomy po 2,8 pln za kostke z moim dowozem 5 km w jedną strone i częściowym rozładunkiem gość bierze odemnie większe ilości w żniwa prosto z pola płacił mi po 2,2 lub 2,3 kostke wtedy wzioł 3000 gdzieś tak cena koło 3 oscyluje kostki wałki 120x120 lokalna firma skupuje na podłoże po 200 +vat chyba

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 12:15

Ceny słomy No słoma ładne ceny osiągneła i tania już nie będzie. Za wałek brałem w żniwa 20 zł, ale w tym minimum 30 i oczywiście do tego koszt prasowania dolicze. Znajomy zakłada plantacje truskawek i potrzebuje słome. Najlepiej w małych kostkach, ale balotem też nie pogardzi. Troche późno się z tym ruszył ale jak by ktoś miał z powiatu krotoszyńskiego, gostyńskiego, pleszewskiego, jarocińskiego i sąsiednich też oczywiście to proszę o wiadomość na mój profil. Zapłaci dobrze bo mu zależy.

#472 Share Mateusz3

Mateusz3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla opasów i tuczników

Napisany 15 marzec 2012 - 14:43

Ceny słomy Kupie słomę z okolicy Jarocina

#473 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 16 marzec 2012 - 17:22

Ceny słomy wkurzają mnie takie ogłoszenia bo człowiek czasem coś ma ale kupujący najchętniej wziałby to za darmo, człowiek ma bele ten marudzi że chce kostke. I takie zbijanie ceny a raczej zawracanie d*py.
CHŁOPIE, pisząc że chcesz kupić napisz jaką słomę, jak sprasowaną (kostka/bela), zeszłoroczną czy może być wcześniejsza, skąd, czyj załadunek i transport no i najważniejsza rzecz - CENA, chociaz orientacyjna bo np coś mam ale poniżej pewnej ceny nie zejde bo wychodzę z założenia że lepiej niech zniszczeje/zgnije niż mam komuś oddac i po co mam odpowiadać na jakies zapytania i zawracać sobie nimi gitarę jak kupujący to często handlarz lub typek który chciałby wszystko darmo.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#474 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 18 marzec 2012 - 13:31

Ceny słomy Wczoraj sprzedałem a właściwie to wymieniłem 10 bel 120/120 słomy z pszenżyta za jałowkę w wadzę ok 80-85kg(80kg*10zł=800zł, 800zł/10szt=80zł/szt)nabywca sam ją zabierał ja tylko ładowałem. Jak ktoś chętny na taką wymianę posiadam jeszcze ok 40 bel i +- 800kostek-nie na sprzedaż tylko na ewentualną wymianę za cielęta lub większe bydło kondycja bydła obojętna ^^

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#475 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 12:52

Ceny słomy Nie podałem ceny, bo to nie ja kupuje. To mój dobry znajomy i chce mu pomóc. Tel do niego nie podaje bo i tak ostatnio nie nadąrza odbierac, handluje nasionami kwalifikowanymi więc tel mu się urywa od tygodnia. Mówił że gdzieś tam kupił po 3,5 zł za snopek 10 kg. Odbierał sam. Ale cena zależy od wielkości snopka i jakości słomy więc takiej dokładnej nie da się napisąć. Można by napisać 300-400 zł za tone.

Edytowany przez PawelWlkp, 19 marzec 2012 - 12:53.

#476 Share grzepo

grzepo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 14:50

Ceny słomy

Wczoraj sprzedałem a właściwie to wymieniłem 10 bel 120/120 słomy z pszenżyta za jałowkę w wadzę ok 80-85kg(80kg*10zł=800zł, 800zł/10szt=80zł/szt)nabywca sam ją zabierał ja tylko ładowałem. Jak ktoś chętny na taką wymianę posiadam jeszcze ok 40 bel i +- 800kostek-nie na sprzedaż tylko na ewentualną wymianę za cielęta lub większe bydło kondycja bydła obojętna ^^

Nie no w taki sposób to ja też bym się zamienił. Oczywiście na cielaki, mogłyby być 3- dniowe i jałóweczki. I dałbym więcej bel. Dobry biznes.

#477 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3377 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 20:27

Ceny słomy @ grzepo gościu chciał kupić słomę więc miał dwa wyjścia albo się zgodzić na taką wymianę albo szukać dalej i nie ścielić pod krowy :D

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

#478 Share grzepo

grzepo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 15:39

Ceny słomy Ja to rozumiem tylko zaznaczam że w mojej okolicy znalazło by się dużo chętnych do takiej wymiany ( ja też), bo cielęta mocno poszły w górę. Za cielaki kilkudniowe żądają po 900zł za byczka i po 700zł za jałóweczkę (rasa mieszańce z przewagą hf)- a co najśmieszniejsze są jeszcze chętni na takie zakupy mimo że ceny dużych byków lecą ostro. Sam wcześniej kupiłem kilka sztuk, ale w troszkę niższych cenach. No, ale nikt nie wie jakie ceny będą za rok.

#479 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3377 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 20:57

Ceny słomy @ grzepo ale słoma też ma ładną cenę w tym roku, osobiście byłem przy transakcji jak płacono za kostkę słomy o wadze ok 10kg po 4,5zł/szt.!!!!to już jest lekka przesada ja w zeszłym roku sprzedawałem po 3,- i to wydawało mi się drogo

3000 postów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 20:24

Ceny słomy Jakby ktoś szukał słomy to zamienię chętnie słomę na 2 byczki kilkudniowe-kilkunastodniowe. Mam bołdki 120x120 po prasie gallignani, przykryte szczelnie zaraz po żniwach. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu 793 555 407. Słoma do odebrania w Gozdowie- okolice Płocka