Polecane posty

pmichal56    15

jakby ktoś chciał kupić słomę to będę miał do sprzedania w następnym sezonie z 12-13ha pszenicy okolice wielunia. mozna pisać na gg


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Jak mi zapłacą za balota 120x120 taka cenę jak za te kostkę to niech biorą ile chcą, od sąsiadów odkupie sobie za 1/4 ceny..

 

Ceny które tutaj podajecie wydaja się być wręcz absurdalne...


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

jakby ktoś chciał kupić w tym sezonie to mam do sprzedania 45-50 ton w małej kostce z pod dachu z pszenicy pis. na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzicho   
Gość zdzicho

jak ktoś chce kupić słome okolice sokołowa pod ma 60 belek 120x120 robione claas przeżytnia po 65 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Wczoraj kupowałem to płaciłem: Kostka mała owsianna 2 złote


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzicho   
Gość zdzicho

sokołów podlaski woj mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrjako    4

witam planuję w roku 2012 zebrać na sprzedarz słomę. możecie mi napisać ile belek może być z 1 ha pszenżyta grenado (około) i ile się płaci za belowanie bo tak jak widze to płacą za belke słomy 50 - 60 zł i jestem ciekaw czy coś z tego się zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piotrjako ja w tamtym sezonie prasowałem na sprzedaż ale żyto to wychodziło mi 15 szt/ha a pszenżyta nie wiem.Ja brałem 14 zł/szt za prasowanie jak ktoś chciał i jak miałem czas.Zeby zarobić to trochę trzeba tego narobić ja o dobrym zarobku mogę powiedzieć jak przekraczam 1000 szt, oczywiście każdy ma swoje potrzeby ale myśle ze możesz dobrze zarobić w tym roku bo cena słomy jest prawie 2 razy wyższa niż w tamtym ja też będę ruszał w tym sezonie. Na dzień dzisiejszy mam zamówień na 1800szt i zaklepane mam 350ha słomy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrjako    4

@RadikRenault dzięki za info i masz racje rozmawiamy o innych ilościach :D u ciebie będą prawie 100 razy większe. u mnie jak jeden transport się zbierze to będzie dobrze :D te 14 zł/ szt to pewnie się zmieni bo paliwo poszło do góry, jeszcze raz dzieki i pozdrawiam w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje dla mnie to jedno ze zródeł dodatkowych pieniędzy.Te 14 napewno sie zmieni i to znacznie i tak brałem prawie najtaniej.

Dziękuje i też pozdrawiam w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

Tak ja sprzedawałem trochę przed świętami 120/120 po prasie pasowej 55,- a siano tych samych rozmiarów po 85,- sianokiszonka po 100,- łącznie sprzedałem ok 50 beli poszły do koni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david697    0

WIELKOPOLSKA. Dzisiaj sprzedałem baloty 120*120 jeden transport 40 sztuk i za tydzień jeszcze jeden i koniec za 50 zł balot ok 300 zł/tona, rolnik sam przyjechał i zaladował. Siano po 70zł za 120*120. Mam już tylko 100 bali siana.

Edytowano przez david697

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

no u nas po tyle chodzi bo wiadomo jaka słoma w tym roku była. Słyszałem że niektórzy nawet po 80 płacą bo nie mają nic a krów cała obora. jak kolega ogłosił w lokalnej gazecie która wychodzi w czwartek to w nocy ze środy na czwartek mial ze 20 telefonów i następnego dnia już stodoła była pozamiatana

 

160 zł to nie wiem kto im sprzedaje

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Brykiecierze padną przy tej cenie słomy chyba że mają z pola albo mają jakieś trociny lub inne odpadki tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj