Polecane posty

MFrolnik26    214

55zł dobra cena, w tej chwili mało kto kupuje, w mojej okolicy pełno stert na polu. Ja już bym oddał po 25 ale chętnych jak na razie brak :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

to stały klient a i słoma dla niego idzie bardzo dobra i ze stodoły a nie ze stogu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tktomek74    2

Może ktoś podrzucić namiar na tą paleciarnię w Zamościu lub jakiś inny kontakt na skup słomy w okolicach, mam ze 300 bel, z góry dzięki.

Edytowano przez tktomek74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

na razi niezakontraktowanej nie chcą brać może dopiero w listopadzie.sam mam ze 400 bel i też czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

Teraz chyba nikt nie kupuje słomy, w lokalnej gazecie są oferty sprzedaży po 20zl za sztukę, tylko ciekawe jakie te bele :P Jakbym miał sprzedawać po 20 zł to wolę pociąć.

Edytowano przez MFrolnik26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

Kontrakt na sprzedaż słomy podpisany był 4 wrzesnia, odbiór słomy miał nastąpić pod koniec września, ale jak do tej pory słomy nie zabrali. Dzwoniłem to mówią że mają opóżnienia i zabiorą z końcem pażdziernika lub początkiem listopada. Zgodnie z datą przelewu na fakturze dostałem 40% należności, także kiedyś tą słomę muszą odebrać. Chodzi o zamość oczywiście.

tktomek74 dostałeś namiar na osobę odpowiedzialną za podpisywanie kontraktów na PW.

Edytowano przez grzepo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radziu123    0

w zamosciu jest wolna amerykanka mozna sprzedac i bez kontraktu bo tacy woza mysle ze sie dziela

ten caly przedstawiciel to niewie na czym jego praca polega i robi zamet nieraz nawet 12 godzin trzeba odstac w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radziu123    0

200 zl tylko pytanie jak tam sie wkrecic od srody mozna powiedziec ze fabryka stoi dis tam bylem i nikogo nie zastalem zamkniete podobno maja ruszyc dopiero po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    30

To po żniwach lepiej płacili u Nas w okolicy jeszcze sami bele ładowali z pola bo było krucho ze słoma a brali ze wszystkiego nawet z owsa na pieczary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ja mam sprzedać 1000 balików po polskiej prasie.Cena 200zł tona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

lodzkie 180netto odbior w marcu


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Ma ktoś namiar na ten zakład w zamościu??? albo jakiś inny zakład w lubelskim lub ościennym który skupuje słomę i siano na brykiet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilb    11

kolego jak dzwonie do Zamoscia to prezes mówi ze po nowym roku albo na wiosnę odbierze ale ja i tak sprzedaje na kolegę tylko trzeba ze sniegu czyscic kazdego bela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja zakupiłem nie cały tydzień temu 20 belek słomy żytniej tegorocznej po Sipmie Classicu za 30zł/belka... I na chwilę obecną nie idzie w naszej okolicy nigdzie dokupić słomy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

@luke16 a duzo potrzebujesz? w Jezewie brałes?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Widzę że kolega z niedalekich okolic :D Tak tak w Jeżewie ... Wziąłem 20 belek i finito resztę sprzedał na pieczarkarnie pod Łask ... Oni pozabijać o słome się chcą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

to dużo nie zapłaciłeś. W naszej okolicy jest sporo słomy ale poniżej 50zł/szt raczej nikt nie zejdzie. Ludzie liczą że wiosną sprzedają. W tamtym roku cena doszła do 100zł/szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

heheh U nas w świętokrzyskim ludzię się proszą ,żeby ktoś słome zabrał ;) a tu takie stawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ale u mnie w Wlkp po takiej cenie chodzi. Jeszcze niema słomy, jedno gospodastwo takie większe z okolicy to jeździło 100km w jedną stronę po słomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@damian40000 Do końca roku tylko 22 dni, a w przyszłym wszystko jest możliwe. :D

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Każdemu przykro sprzedawać po 150 jak w zniwa szła po 200zł :) heheh ale 2 lata temu wiekszość oddawała po 120 zł i się cieszyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj