Skocz do zawartości

Zdjęcie

mtz 82 bez kabiny

120 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 10:49

mtz 82 bez kabiny

wysokość wjazdu 2,3metra Tak ze raczej z kabiną nic nie wejdzie bo C-360 z blachówą sie ledwo mieśći.

Silver a skąd maż tą cene jest jakaś strona,

Wysokośc wjazdy czy stropu w budynku bo chyba taniej będzie przerobić wjazd niż kupować ciągnik specjalnie do paszowozu?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ciągnik Belarus 1523.5 MK, MN, Klimatyzacja Nowy

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki MTZ - Belarus
  • 190000.00 PLN
  • 18 cze 2017
Ciągnik Belarus 892 NOWY!!! WYPRZEDAŻ!!!

• 84552.00 PLN
  • 18 cze 2017
Ciągnik Belarus 952.2 wersja leśna

• 92878.00 PLN
  • 18 cze 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mtz 82 bez kabiny Dzisiaj, 13:56
  •  

#22 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 10:56

mtz 82 bez kabiny są nowe zetory bez kabin http://maszyny-rolni...0d0e2d98c8488f6

#23 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 11 grudzień 2007 - 11:05

mtz 82 bez kabiny dzwoniłem już do zetora i kosztuje 86 tyś brutto.
Ferdek jest taki problem że nie mogę za bardzo przerobić wjazdu bo wjazdy maja 2,3m strop jakieś 2,5m, szopa jest po spaleniu i jak rusze wjazdy to może być nieciekawie bo byly wzmacniane bo pękały wskutek pzregrzania. A będe miał paszowóz o wys 2,26m.

#24 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 11:23

mtz 82 bez kabiny Tak wogóle to musi być nowy ciągnik? Jak sie naczytałem tematów o belarusach to za tą kase można kupić używanego zetora lub jakiegoś zachodniaka, mtz twardy może jest ale problemy to z nim będo prędzej niż puźniej, a bez kabin zachodniaki są tanie widziałem na allegro mf 690 bez kabiny i z terem, lub coś podobnego, w końcu z każdej maszyny można kabine zdjąć zdjąć lub zniżyć jeśli nie wysoki jesteś :D :)

#25 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 12:05

mtz 82 bez kabiny Już Ci tłumaczę. Chce nowego i musi być to belarus dlatego że:
1. Mam już jednego mtz 82 już 12 lat z turem i jedyne awarie jakie miałem to 2 razy wymieniana pompa hydrauliki, raz rozdzielacz i dwa razy przedni napęd, a i jedno łożysko w skrzyni tak nic po za tym, (a pracuje dużo i często bywa przeciązany) wiec awarii sie nie boje

po drugie jak kupie używkę zachodnią to wiadom o ze ciągnik jest potrzebny w szopie minimum 2 razy dziennie i do tego codziennie i jak mi nawali coś przy mtz to jade 15km do najbliższego serwisu i mam części, a jak sie zachodni rozwali to za częściami trzeba czekać albo jechać gdzieś dalej.

po trzecie mtz jest najtańszy ze wszystkich nowych.

#26 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 12:22

mtz 82 bez kabiny

Już Ci tłumaczę. Chce nowego i musi być to belarus dlatego że:
1. Mam już jednego mtz 82 już 12 lat z turem i jedyne awarie jakie miałem to 2 razy wymieniana pompa hydrauliki, raz rozdzielacz i dwa razy przedni napęd, a i jedno łożysko w skrzyni tak nic po za tym, (a pracuje dużo i często bywa przeciązany) wiec awarii sie nie boje

po drugie jak kupie używkę zachodnią to wiadom o ze ciągnik jest potrzebny w szopie minimum 2 razy dziennie i do tego codziennie i jak mi nawali coś przy mtz to jade 15km do najbliższego serwisu i mam części, a jak sie zachodni rozwali to za częściami trzeba czekać albo jechać gdzieś dalej.

po trzecie mtz jest najtańszy ze wszystkich nowych.

Zdąć kabine z tego mtz i po sprawie :D , a kupić belarusa z przodem na krzyżakach i dokupić mocowanie do tura i cieszył byś się nową kabiną bo w nowym zawsze to chyba szczelniejsza i lepiej wyciszona będzie?

#27 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 12:28

mtz 82 bez kabiny Hehe tylko przy mtz jest taki myk ze po zdjęciu kabiny to się zdejmuje cała deska rożdzielcza z orbitrolem, błotnikami, i podłogą, A ten sie bardzo dobrze sprawuje i nie chciał bym go ruszać. Nad nowym to ja myślę ale jakieś 120 km.

#28 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 13:28

mtz 82 bez kabiny

Hehe tylko przy mtz jest taki myk ze po zdjęciu kabiny to się zdejmuje cała deska rożdzielcza z orbitrolem, błotnikami, i podłogą, A ten sie bardzo dobrze sprawuje i nie chciał bym go ruszać. Nad nowym to ja myślę ale jakieś 120 km.

Nie bardzo rozumie to chcesz tylko do obory ciągnika, a tego starego mtz jeszcze trzymać i za jakiś czas zmienić na te 120 km? Ja to bym zcioł dach w tym mtz a szybciej kupił te 120 km, a pozatym mtz jest wysoki i wysoko się siedzi czy wjeżdzajac do obory nie będziesz musiał się schylać? :D , jak sie uparłeś na belarusa bez kabiny, to OK, ale jak nie znadziesz to bierz z kbiną i najlepiej z przodem na krzyżakach a kabine tak jak koledzy radzili zdjąć i na allegro wystawić :) , napewno ktoś się znajdzie zwłaszcza na orginalną kabine bo dużo jest takich ze sportowymi, a tak wogóle jak tak się wyznajesz na mtz to nie lepiej właśnie używke ze sportową kabiną znaleźć, a w przyszłości zawsze to na części bedzie do Twojego mtz,

#29 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 14:26

mtz 82 bez kabiny Tylko do obory!! A starego mtz będe trzymał ze wzgl na tura i jego bezawaryjną pracę, a wyznaje taka zasade że nigdy się nie pozbywam czegoś co jest dobre i dobrze służy. Jak zaczyna sie sypać to sprzedaję lub kapitalny remont.(o ile sie opłaca) Jak kupie nowego belarusa i trafie na dobry egzemplarz to mi długo posłuży. A 120km to już nie będzie mtz tylko zachodni. Wiem ze jest wysoki ale co mam wstawić do obory mtz najtaniej wychodzi a ciągni musi mieć co najmniej 80km.

#30 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 17:07

mtz 82 bez kabiny Sprzwdz ile wysokosci ma taki w sportowej kabinie, ale ty chyba masz z tą nowszą więc może wie ktoś z AF bo mnie też to interesuje, dlatego że mój znajomy ma chlewnie na głębokiej ściółce. Mój Mtz się tam nie miści, a w sportowej podobno tak. :D
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 17:23

mtz 82 bez kabiny

Sprzwdz ile wysokosci ma taki w sportowej kabinie, ale ty chyba masz z tą nowszą więc może wie ktoś z AF bo mnie też to interesuje, dlatego że mój znajomy ma chlewnie na głębokiej ściółce. Mój Mtz się tam nie miści, a w sportowej podobno tak. :D

Właśnie mógłby mi ktoś podać wysokość mtz w sportowej?? Ja mam w tej dużej zbigi.

#32 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 17:32

mtz 82 bez kabiny Napewno w sportowej wyższa jak 2,3m a wyobraź sobie swojego mtz z dachem pół metra niżej? pozatym mój mf 255 ma dokładnie 2,3 m a sportowa mtz stała obok i była dużo wyższa

#33 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 08:55

mtz 82 bez kabiny więc w sportowej odpada, poszukam jeszcze w necie, bo w przyszłym roku będa droższe z tego co sie dowiadywałem

#34 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 09:10

mtz 82 bez kabiny Rino, tak jak na wstępie utnij kabine i wystaw na allegro, bo bez kabiny to pewnie nie znajdziesz, a na podstawowe wersje dają upusty już za 58 tyś był by belarus, no ale jak masz takiego brać to lepiej dołożyć i kupić z przodem na krzyżakach. a drożej będzie bo wejdą euro 2, ja bym polecał jakiegoś 5314 lub podobnego tam ze zdjęciem kabiny nie będzie żadnych kłopotów, albo pomyśl o tych zetorkach, 86 tysi to była 8441>? kup 6441 (chyba z 70 tyś duży rabatna takie dają) a jak bedzie słaba to zmieniasz wtryski ustwiasz większą dawke paliwa i będzie ok, pozatym te mniejsze mają niższe koła, a w mtz to wydaje mi się że tam takwysoko się siedzi że będziesz musiał się schylac wjeżdzając do obory i jadąc przez obore jeśli jesteś wysoki

#35 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 09:54

mtz 82 bez kabiny dziś dzwoniłem do pw cars i takiego belarusa można już kupić ok50 tyś więc dużo taniej od zetora a też posłuży a 6441 będzie za słaby a jak go przerobie to gwarancje stracę.

#36 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 11:10

mtz 82 bez kabiny

dziś dzwoniłem do pw cars i takiego belarusa można już kupić ok50 tyś więc dużo taniej od zetora a też posłuży a 6441 będzie za słaby a jak go przerobie to gwarancje stracę.

Spoko znalazłeś bez kabiny, a jak z rejestracją (tzn. nie chcesz rejestrowac ale czy jest możliwość zarejestrowania ciągniak bez kabiny?)

#37 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 11:18

mtz 82 bez kabiny

Spoko znalazłeś bez kabiny, a jak z rejestracją (tzn. nie chcesz rejestrowac ale czy jest możliwość zarejestrowania ciągniak bez kabiny?)

Czy znalazłem to nie do końca bo jest na zamówienie i ma sie koleś dowiedzieć ile bedzie kosztować w przyszłym roku bo teraz może nie zdązyć ( bo w 2 tyg. powinien sie wyrobić ze ściągnieciem ale jek nie zdązy to bedzie po nowym roku a niewiadomo jak wtedy będzie z cenami) Co do rejestracji to podobno można zarejestrować ciągnik z ramą ochronna zpejniającą wymogi bezpieczeństwa (o ile mi wiadomo mtz taką ramę posiada) A czemu Cię to interesuje???????

#38 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 11:30

mtz 82 bez kabiny

Czy znalazłem to nie do końca bo jest na zamówienie i ma sie koleś dowiedzieć ile bedzie kosztować w przyszłym roku bo teraz może nie zdązyć ( bo w 2 tyg. powinien sie wyrobić ze ściągnieciem ale jek nie zdązy to bedzie po nowym roku a niewiadomo jak wtedy będzie z cenami) Co do rejestracji to podobno można zarejestrować ciągnik z ramą ochronna zpejniającą wymogi bezpieczeństwa (o ile mi wiadomo mtz taką ramę posiada) A czemu Cię to interesuje???????

Tak z ciekawości, no ale te bez kabiny to są euro 1, więc po nowym roku chyba nie zarejestrujesz jak byś chciał, a skąd wiesz że tak zdrożeją po nowym roku? chyba będą droższe dlatego że bedą sprowadzali wersje euro 2 które sa droższe tylko a nie dlatego ze wogóle zdrożeją :D

#39 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 11:37

mtz 82 bez kabiny Tak to są z euro1 wiec niby sie nie da zarejestrować. Kilku dealerów mi powiedziało ze po nowym roku zdrożeją wszystkie maszyny o kilka procent (chyba 5%) więc belarusy takze i niezależnie czy euro 1 czy 2. Może dlatego tak mówia żeby coś jeszcze sprzedać w tym roku niewiem. Cena 50 tyś jest bez gwarancji (gwarancja ok 4 tyś) i prawie wszystkie mtz na allegro to ceny bez gwarancji!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 11:42

mtz 82 bez kabiny

Tak to są z euro1 wiec niby sie nie da zarejestrować. Kilku dealerów mi powiedziało ze po nowym roku zdrożeją wszystkie maszyny o kilka procent (chyba 5%) więc belarusy takze i niezależnie czy euro 1 czy 2. Może dlatego tak mówia żeby coś jeszcze sprzedać w tym roku niewiem. Cena 50 tyś jest bez gwarancji (gwarancja ok 4 tyś) i prawie wszystkie mtz na allegro to ceny bez gwarancji!!!

W h*ja lecą sobie jak jeszcze zdrożeją to kto będzie jupował? i tak ludzie bardziej biorą używki z zachodu, może sie wyrwa z cenami jak ruszą zakupy na prow ale to dopiero około maja, w pewnej firmie załatwiającej dofinansowania koles mówil ze raczej nie powinno nic zdrożeć, owszem zdrożały troche maszyny ale bez przesady

Dodaj odpowiedź