Polecane posty

ptys1    0

PISKLĘTA to mogą być od- 8,5--- do 11,00

o paszy z PIAST nie chcę się wypowiadać.

proponuję --- tasomix----provimi. żeby tylko to nie była krypto reklama???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damnio    0

INGOR Bolemin ma ogromne kłopoty w Niemczech, mówi o tym telewizja i portale: Ekel-Fleisch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexen    0

Witam. Mógł by ktoś podpowiedzieć gdzie znajdę wylęgarnie w woj. mazowieckim?

Najlepiej okolice Sokołowa Podlaskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo92    5

W tych okolicach nie ma żadnej wylęgarni kolego. Jeśli chcesz znaleźć pisklaki podzwoń po ZD ale nie wiem czy coś znajdziesz bo podobno już brakuje pisklaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conan    4

8,50 netto,a jak Myślisz,że przy obecnych cenach (a będzie drożej,paliwo idzie do góry),po przeliczeniu wszystkich kosztów,Jesteś w stanie wygenerować jakiś zysk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys1    0

8,50 netto,a jak Myślisz,że przy obecnych cenach (a będzie drożej,paliwo idzie do góry),po przeliczeniu wszystkich kosztów,Jesteś w stanie wygenerować jakiś zysk ?

8,5 ----- to jest jak w poprzednim sezonie proponowoły ZD i było więcej

9,6 -----to jest minimum przy teraźniejszych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitercork    0

Lexen spytaj wujka googla o pisklaka a moze akurat jakas wylegarnia bedzie przejeżdżać gdzies kolo Ciebie jadac do kogos z pisklakami i moze Ci podwiezie! Wystarczy podzwonic i popyrtac sie moze akurat trafi sie jakis transport w twoje okolice albo odkupić od znajomego jak mu przywiozą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitercork    0

w tamtym roku za 9 marcowa to dostalem 7,20 a o 8,50 to moglem sobie pomarzyć! Wiec jak taka cene dotaliscie w tamtym roku to gratulacje. W tym roku akurat 9 mnie nie interesuje.

Ptys1 9,6 to nie jest realna cena za 9-tke zeby tyle dostac.to ile by musieli dac za 16 tyg!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys1    0

korbi555@

ciekawe czy ktoś w tak niepewnych czasach(kryzys)podpisuje umowy w marcu na wstawienia w maju czy czerwcu?????

Jak ZD nie mają pojęcia jaką cenę dać(czekają kto ,lub kto pierwszy popuści) bo to każdego jest interes , a w szczególnosci nasz hodowców , bo bez nas nie będą istnieć (tak jak to natura stworzyła // zacznę od początku //mysz+kot+pies+chińczyk=polak) -\ to było żartobliwie pisane chyba każdy będzie wiedział o co ''kaman'' (tzn,naczynie połączone.............)

pytania?

sugestie?

możliwe tylko na forum.......itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys1    0

ptys1,co ładujesz,daj trochę :rolleyes:

nie chce mi się z wami na tym forum gadać.

Tak że pozdro.

 

z maślakami i dzieciakami nic tu po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conan    4

Nie przesadzaj,trzeba trochę rozładować atmosferę przed sezonem,nie możesz tylko myśleć o gęsiach i cenie.Sam napisałeś sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemass    0

Nic się nie opłaca a na końcu wszyscy będą mieli po kilka tysięcy gęsi a tak nawiasem umowy to już wszyscy co tu się wypowiadają zapewne podpisali przecież jest już początek marca i zaczynają się pierwsze wsady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys1    0

Nie przesadzaj,trzeba trochę rozładować atmosferę przed sezonem,nie możesz tylko myśleć o gęsiach i cenie.Sam napisałeś sugestie ?

masz rację (ale to nie była sugestia )---trzeba było trochę pomyśleć co piszesz , dla rozładowania AKU. TO MAM DLA WSZYSTKICH

http://www.youtube.com/watch?v=75cAmEFQbbU&feature=related

TRZA łatać GĄSKĄ ale jak tu łatać jak takie ceny proponują!

Edytowano przez ptys1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitercork    0

Przemass masz racje pewnie wiekszosc juz podpisala ja to juz zrobilem dwa miesiace temu i sie ciesze z tego i to na tyle z duza kropkąąąąąąą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conan    4

A Ja jeszcze nie,jak na razie to sprzedałem dwa zestawy jęczmienia i jakoś nie przekonuje Mnie ta cena,by pchać się w ten interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

Ja też mam już podpisaną umowę (8,5 zł). Na razie tylko na pierwszy rzut, bo na drugi nie ma piskląt. Zobaczymy, czy jakieś się znajdą na czerwiec. Może później będą podpisywać umowy na większą kwotę,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry ile sztuk gęsi lub kaczek mógłbym trzymać w budynku o wymiarach 15m na 35m (450m2)?
    • Przez globus512
      Witam. Ktoś się orientuje jak to jest z tą rekompensatą ? To jest na terenie całego kraju? Zastanawiamy się nad wygaszeniem produkcji, co trzeba spełnić i do kogo się udać aby dostać taką rekompensatę, w jakiej jest ona kwocie i przez jaki okres, jak to wygląda? Jeśli ktoś wie będę wdzięczny za pomoc. 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale? 
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy jakaś firma oferuje tucz kontraktowy na gęsi? Chodzi mi o tucz na zasadzie że firma dostarcza pisklęta i pasze a my mamy je odchować.
    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj